banner851

banner614

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne Konya Beyhekim Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı Mustafa Özyörük getirildi.

banner619
Sağlık & Çevre 30.11.2016, 22:18 02.12.2016, 10:45
4177
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

Fetullahçı Terör Örgütünün darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturması kapsamında açığa alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan eski İl Sağlık Müdürü Mahir Arslan’ın yerine beklenen atama yapıldı.

Konya Beyhekim Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Özyörük Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne görevine getirildi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu 45 yaşındaki Özyörük pratisyen hekim olarak görev yapıyordu.
1971 yılında Konya’da dünyaya gelen Özyörük, ilk orta ve liseyi Konya’da bitirdi. 1988 Yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı. 1994 yılında aynı fakülteden mezun olan Mustafa Özyörük daha sonra İktisat Fakültesi yönetim Organizasyon dalında master yaptı.

Özyörük, Kaşınhanı Sağlık Ocağı,Emirgazi Sağlık Ocağı ve Afganistan Mezarı Şerif Başkonsolosluğunda hekim olarak 11 yıl sağlık sektöründe görev yaptıktan sonra 17/04/2006 tarihinde Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın imzasıyla Çankırı Sağlık İl Müdürlüğü’ne atandı. 2 yıl Çankırı’da görev yapan Özyörük 2008 yılında Karaman İl Sağlık Müdürü oldu. 2009-2013 yılları arasından Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevinde bulunan Özyörük 2013-2015 Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Verimlilik Biriminde görev yaptı. Özyörük son olarak 2015 yılında bugüne kadar hastane yöneticisi olarak görevini sürdürdü.
 

banner844
Yorumlar (30)
Doç. Dr. 5 yıl önce
Gözlerine bakınca kabiliyeti belli oluyor. Allah kabiliyetini hayra kullananlardan eylesin. Bakanlığımıza da akıl fikir versin. Herhalde Düzce de köklü değişikliklere ihtiyaç var. Revizyon öncesi yıkım ihtiyacı doğdu galiba.
Yusufkaptan 5 yıl önce
Yanındayız Mahir reis. (Akcakoca)
Nurdan81 5 yıl önce
Yeni müdürün görevi hayırlı olsun. Mahir Bey'i halk olarak beğeniyorduk, şimdi çıkan asılsız haberlere bakıp kimsenin günahına girmeyelim. Kurunun yanında yaşın da yanmasına biz halk olarak izin verirsek yarın biz de yanabiliriz.
Allah(cc) Türkü korusun 5 yıl önce
Bilip bilmeden insanları karalamayın.yeni gelen müdürümüze hayırlı olsun işAllah şehrimize faydalı olur.görevden alınan eski müdürümüz Dr.Mahir bey de siyasi çekişmenin kurbanı olmuştur.meyve veren ağaç taşlanır.herkes kendi adamını getirmeye , kendi yakınını getirmeye çalıştıkça bu düzen böyle devam eder.işAllah en kısa zamanda görevine döner.
Ayşe Fidan 5 yıl önce
Yeni atanan müdürümüze hayırlı olsun.Eski müdürümüz de işAllah görevine geri döner.hizmetlerinden memnunduk
Akgençlik 5 yıl önce
Doktorumuzun ve hizmetlerinin arkasındayız.Dr.Mahir Arslan hakkımız helal.
Karamandan Bir Çalışan 5 yıl önce
Sayın Sağlık Müdürü Dr. Mustafa ÖZYÖRÜK, Karaman için büyük hizmetlere 1 yıl gibi kısa bir sürede imza atmıştır. Karamanda hizmetine müsaade etmeyen o günkü Vali Fetö cü çıkmıştır. Şimdi kötü yorum yapanlar bunu iyi okusun. Dr. Mustafa Bey Devletine, Büyüklerine, Milletine çok düşkün, Vatansever bir vatan evladıdır. Düzce için hayırlı olsun. Hoş gelir. Güzel Hizmetler yapar. Sever, Sevilir, asla ama uğurlanırken iyi ki de gitti. Denecek bir İnsan olmadı. Olmaz da...
Sayın İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Bey le çalışmak Şereftir. Kaybetmek KAYIPTIR.
Karamanlı 5 yıl önce
Burada çeşitli yorumlar görmekteyim. Bu konu ile ilgili olarak şunları söylemek isterim: Bir kere her insan konuştuğu ve yazdıkları ile kendini anlatır. Bence Sayın İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa ÖZYÖRÜK hakkında burada yazılanlar arasında kötü yarum yapanlar, kendi kişiliklerini ortaya koymaktadır. Dr. Mustafa BEY'i tanıdığını söyleyenler Mustafa Bey'i hiç tanımayanlardır. Dr. Mustafa Bey Adeletten taviz vermeyen, Temizlik personelini bile yanına otortup, çay söyleyen derdini dinleyen İNSAN DIR. iNSAN... Sayın Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Bey hakkında iftirada bulunanlar kendilerine baksınlar. Bakmasına bilene Dr. Mustafa ÖZYÖRÜK bir aynadır. Dr. Mustafa Bey e bakan kendi yanlışlarını görür.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın