banner851

banner955

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Akçakoca İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Koronavirüs salgınında başlayan yeni normalleşme süreci kapsamında hastanede yapılan çalışmaları inceleyen Yılmaz, Akçakoca İlçe Devlet Hastanesinin daha modern hale getirilmesi için başlatılan tadilat çalışmalarını da kontrol etti.

Sağlık & Çevre 17.06.2020, 11:28 17.06.2020, 11:32
594
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, koronavirüs salgınında başlayan yeni normalleşme süreci kapsamında Düzce genelindeki hastaneleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Dr. Yılmaz son olarak  Akçakoca İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Covid-19 salgınında yeni normalleşme sürecinde yapılan çalışmalar ve alınan önlemler hakkında bilgiler alan Yılmaz, sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Akçakoca İlçe Devlet Hastanesi binasında vatandaşlara daha modern ve kaliteli alanlarda hizmet sunmak abacıyla başlatılan dış cephe boyama, yenileme ve tadilat çalışmalarını yerinde inceleye Yılmaz, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nden randevular ile ilgili önemli açıklama

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü randevular ile ilgili bilgilendirilmelerde, vatandaşların iletişim bilgilerinin güncel olması gerektiği vurgulandı. Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:  “Muayene randevuları ile ilgili zorunlu durumlara bağlı olarak gerçekleşen tüm değişiklikler için  vatandaşlarımız bilgilendirilmektedir. Bilgilerin ulaşmaması durumunda  sisteme kayıtlı olan iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekmektedir.”

banner844
Yorumlar (3)
Akçakocalı 2 yıl önce
Yıkım kararı olan hastaneden değil yeni yapılacak hastaneden haberler bekliyoruzŞova ve israfa gerek yok
Hastane yeni yapılacak ne 2 yıl önce
Yıkılacak Hastneye gömün paraları bakalım
Yerli 2 yıl önce
O binanın çürük raporu var diye biliyorum
26
açık