banner851

banner955

İLK ETAPTA 5 POLİKLİNİK HİZMETE GİRECEK

Bahçeşehir’e yapılan semt polikliniğinden sonra yeni bir klinik daha hizmete giriyor. Diğer yatırımların yanı sıra sağlık alanında da Bahçeşehir’e yeni hizmetler verilmeye başlandı. Yeni açılacak Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

Sağlık & Çevre 14.10.2022, 16:00
1743
İLK ETAPTA 5 POLİKLİNİK HİZMETE GİRECEK

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Bahçeşehir’de ağız ve diş sağlığı için önemli bir adım atıyoruz. Eksiksiz hizmet için ilk etapta hizmete girecek 5 poliklinikte hazırlıklar sürüyor. Yıl sonunda hasta kabulüne başlayacak merkezimiz, şimdiden hayırlı olsun" dedi. 

 Sağlık alanında yatırımların sürdüğü Düzce'de, Bahçeşehir bölgesine semt polikliniğinin ardından bu kez ağız ve diş sağlığı polikliniği yapıldı. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Düzce'mizin en büyük yerleşim alanlarından olan Bahçeşehir’de ağız ve diş sağlığı için önemli bir adım atıyoruz. Eksiksiz hizmet için ilk etapta hizmete girecek 5 poliklinikte hazırlıklar sürüyor. Yıl sonunda hasta kabulüne başlayacak merkezimiz, şimdiden hayırlı olsun" dedi.  ÖNCÜ HABER/İHA

Yorumlar (1)
hasan 2 ay önce
bu arkadaşı oraya kim müdür yaptı hep çok merak etmişimdir ? bildiğim kadarıyla hükümete yakın değil. hatta bayağı uzak. Neler dönüyor ?
Yeni Sayımız