banner851

banner955

KEŞİR: 800 BİN TL’LİK İKİ CİHAZ HAYIRLI OLSUN

Düzce’de sağlık hizmetinin kalitesi son teknoloji cihazlarla yükseliyor. Son olarak toplam değeri 800 bin TL olan ekokardiyografi ve ultrasonografi cihazlarının devlet hastaneleri bünyesine kazandırıldığı açıklandı.

Sağlık & Çevre 16.03.2022, 13:30 16.03.2022, 13:15
2281
KEŞİR: 800 BİN TL’LİK İKİ CİHAZ HAYIRLI OLSUN
banner1032

Düzce’de sağlıkta müjdelere yenileri ekleniyor. Sağlık çalışanlarının acil sağlık hizmeti dışında 3 gün iş bırakması nedeniyle hastanelerde sıkıntıların tavan yaptığı şu günlerde Ankara’dan Düzce’ye iyi haberler geldi. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, yeni cihazlarla devlet hastanelerinin güçlendirildiğini vurguladı.

Keşir, yaptığı paylaşımda, “Düzce’mizin sağlık altyapısı, son teknoloji cihazlarla yenileniyor. Toplam değeri 800 bin TL olan; Ekokardiyografi cihazı, Atatürk Devlet Hastanesinde, Ultrasonografi cihazı ise Akçakoca Devlet Hastanesi’nde hizmet vermeye başlayacak. Şehrimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Sağlık Bakanlığı’nın 2021 yılında merkezi alım kapsamında Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne tahsis ettiği ekokardiyografi cihazının yaklaşık 500 bin TL değerinde olduğu öğrenildi. Akçakoca Devlet Hastanesi’ne tahsis edilen orta düzey ultrasonografi cihazının ise yaklaşık 300 bin TL olduğu ve her iki cihazın da kullanıma hazır hale getirildiği bilgisi edinildi.

banner844
Yorumlar (12)
halk 7 ay önce
Siz hst.ne kantinine hiç girdinizmi.Giremezsiniz girip soluklanacak bi kantin yok.Büfe koymuşlar 2 tane.Büyük hast.ne kantinleri gibi değil.Soğuk havada çayını içeceğin bi kantini yok hast.nenin.Büfeler var 2 tane.Kantin yaptırdın bekleyen hasta yakınları dışarıda soğukda beklemesin..
Kk 7 ay önce
İstediğiniz kadar cihaz alın. Doktor olmadıktan sonra ne işe yarayacak ? Kullanacak doktor var mı ? Elinizde tutabiliyor musunuz doktorları ? Bu cihazlar mı tedavi edecek bizi.
halk 7 ay önce
bolunun 10 yıl gerisinden giden düzce.
Düzcelii 7 ay önce
Doktor yok neyin güçlenmesi iki tane cihaz koysanız ne kullanacak doktor yol
halk 7 ay önce
ayşe keşir lütfen sağlık ile ilgili haberleri senin vermen hiç hoş olmuyor.
Uzman 7 ay önce
Rantınız Batsın.Millet yemiyor artık yemiyor
Buda Doktor OLdu 7 ay önce
Düzce nin İL SağLık Müdürü Veya Hastanenin Baş Hekimi Yokmu AcikLama Yapacak Tabi Kendiniz Yapti Göztereceksiniz Bu CıhazLarı ALmak DevLetin AsLi Görevi Ayşe Hanım Tabikide Hastanenin Eksik OLan GerekLi OLan CihazLari ALınacak
Akpli 7 ay önce
Güçleniyor mu ? Koskoca Düzce’de kardiyolog yok ! Bütün Düzceliler neden Bolu’ya gidiyor ? Hastanede sıralar uzayıp gidiyor ne olacak bu durumlar ?? Doktor yok doktor..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur