banner851

banner614

METEOROLOJİ’DEN DÜZCE İÇİN SON DAKİKA UYARISI

banner619

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden son dakika uyarısı geldi. Düzce ve bölgesinde Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı olacağı belirtilerek, vatandaşların hava kalitesinde bozulma ve çamur yağmuru konusunda dikkatli olması gerektiği belirtildi.

banner846
Sağlık & Çevre 17.04.2021, 14:51 17.04.2021, 15:54
3125
METEOROLOJİ’DEN DÜZCE İÇİN SON DAKİKA UYARISI
banner844

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi, Batı Karadeniz bölgesi için son dakika uyarısı geldi.

Yapılan açıklamada, “Son değerlendirmelere göre, bu gece saatlerinden, pazar akşam saatlerine kadar Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu ve Karabük’te Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı görülecek” dendi.

Toz taşınımı nedeniyle görüş mesafesinde azalma, hava kalitesinde bozulma, yağış alan yerlerde çamur şeklinde yağış ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbiri olunması gerektiği vurgulandı.

Tozlu hava ve yaratacağı olumsuzlukların bu gece saatleri itibariyle başlaması ve Pazar akşamı 21’e kadar etkili olması bekleniyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
vatandaş 4 ay önce
Havamız çok mu kaliteliydi fabrika olmayan köy yok düzcede her gün etrafa zehir saçıyorlar ama hava kirliliğinin sebebi araba egzoslarından çıkan gazlardı değil mi ? Yersen..
Köylü 4 ay önce
O fabrikalar sayesinde ekmek yiyoruz milyonlarca vatandaşa istihdam sağlıyor. Şikayeti bırakalım şükredelim . Kötü hava diyorsan arabalardan çıkan gazda bi o kadar kötü
Vatandaş 4 ay önce
Bir taş kalmıştı yağmayan o ne zaman yağacak