banner851

banner614

ONLAR DA HAFTADA 2 KEZ TEST VERECEK

Milli Eğitim Bakanlığı, 81 ilin valiliğine PCR testi konulu bir genel ge gönderdi. Buna göre özel eğitim kurumları ve öğrenci yurdunda görevli aşı olmamış öğretmen ve çalışanlardan haftada iki kez PCR testi istenecek. Aşı olmayan veya PCR testi vermeyenler ehliyet sınavlarında da görev alamayacak.

banner619
Sağlık & Çevre 15.09.2021, 16:46
2576
ONLAR DA HAFTADA 2 KEZ TEST VERECEK

Milli Eğitim Bakanlığı zorunlu PCR testi uygulaması kapsamında yeni bir genelge yayınladı.

Bakanlık, haftada iki defa zorunlu istenen PCR testlerinin özel eğitim okulları, ortaokul ve ortaöğretim özel öğrenci yurt ve pansiyonları çalışanlarından da talep edileceğini duyurdu.

Mesleki eğitim ve geliştirme kursları, iş makineleri sürücü eğitim kurslarının, teorik ve uygulama sınavlarında görev alan usta öğreticiler dahil tüm personelden haftada iki defa PCR testi istenecek.

EHLİYET SINAVLARINDA GÖREV VERİLMEYECEK

Bakanlık ayrıca, 13 Eylül 2021 tarihinden başlamak üzere, aşı olmayan veya PCR testi vermeyen usta öğreticiler dahil tüm personele, özel motorlu taşıt sürücü kurslarının uygulama sınavlarında görev verilmemesini istedi.

PCR testleri devlet hastanelerinde ücretsiz bir şekilde yaptırılabilecek.

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 1 gün önce
Biz kominist rejimlemi idare edilir olduk
düzce33 1 gün önce
Komünizm özel mülkiyetin olmadığı, bütün malların, üretim araçlarının topluma ait bulunduğu, bunları herkesin ortaklaşa kullandığı toplum düzeni. Sence bu ülkede böyle bir durum söz konusu mu?
Esrarengiz 1 gün önce
2023 te pcr testini bizde bu hükümete tanıtırız .. alır havasını.. şu aziz milletin demokrasisine ve özgürlüğüne el koydular.. kesinlikle baştan inecekler artik yeter millet daraldı bunaldı..