banner851

banner614

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KONFERANS DÜZENLENDİ

banner619

Düzce Valiliği koordinesinde Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ile Bolu İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda İnme Merkezi Koordinasyon Eğitimi düzenlendi.

banner846
Sağlık & Çevre 14.01.2020, 11:47 14.01.2020, 15:15
327
banner844
Düzce Valiliği koordinesinde Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ile Bolu İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde; Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık kurumlarından, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnme Merkezi'ne Olası Akut İnme Tanısı Konan Hastaların Sevk İşlemleri ile ilgili koordinasyon eğitimi düzenlendi.
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Konferans Salonunda düzenlenen eğitimde, protokole ilişkin yetki, görev ve sorumlulukların belirlenmesine yönelik, eğitim düzenlendi.
Eğitime, İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri ile inme vakalarına ilk 4 saatte müdahale eden tüm sağlık personeli gösterdi.
Söz konusu eğitimler, Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Nur Ögün ve Nöroloji Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Murat Yılmaz tarafından sağlık çalışanlarına verildi.
Yorumlar (0)