banner851

banner614

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve eşi Esma Gösterişli’nin PCR test sonucu pozitif çıktı. Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve eşi Esma Gösterişli 14 gün karantinaya alınırken, sağlık durumlarının ise iyi olduğu öğrenildi.

banner619
Sağlık & Çevre 03.09.2021, 12:55 03.09.2021, 18:14
2558

Vaka ve vefat sayılarının her geçen gün katlandığı koronavirüs salgını tedirgin edici yayılımını sürdürüyor.

Salgına karşı en güçlü silah olarak kullanılan aşı uygulaması çalışmaları tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de artarak devam ederken, üzücü haberler de ardı sıra geliyor.

Bir süre önce rahatsızlanan ve belirtilerin koronavirüse benzemesi nedeniyle hastaneye başvuran Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve eşi Esma Gösterişli’ye PCR testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan Esma Gösterişli ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, 14 gün süreyle karantinaya alındı.

Karantina sürecini evlerinde geçiren Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve eşi Esma Gösterişli’nin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
Düzceli 2 hafta önce
Aaaaa çokmu önemli nice insanlar hastalandı.Törenlere kim gelecek Özlü tenezül edip gelmiyordu.
Ersin 2 hafta önce
Geçmiş olsun acil şifalar dilerim
Hakan 2 hafta önce
Aşı yaptırmamışmı yaptırmamışsa neden açıklasın
Kim katılacak ? 2 hafta önce
Resmi törenlere kim katılacak şimdi ? Bakanımız resmi törenlere katılmadığı için merak ediyoruz.
Burhan hoca 2 hafta önce
Saçma sapan yorumlar.Hanımınında hastalandığını yazmak büyük suçmuş.Başkan yardımcısı Hüdaver beye ve değerli eşine Allh cc tan acil şifalar dilerim.
Ali 2 hafta önce
Çok önemli ve sansasyonel bir haber.öncü medyaya çok çok teşekkür ederiz.lütfen tüm belediye Başkan yardımcılarının eşleri korona olunca da haber yapın bizi merakta bırakmayın lütfen