banner851

banner955

‘SAĞLIK HİZMETİ DAHA FERAH VE KALİTELİ ORTAMDA SUNULACAK’

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde polikliniklerin bulunduğu koridorların darlığı ve oluşan yığılmaların hafifletilmesi amacıyla 10 adet daha poliklinik hizmet odasının eklenmesi için çalışma başlatıldı. Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, son durumu yerinde inceleyerek vatandaşlara daha ferah ve kaliteli ortamda sağlık hizmeti sunulacağını söyledi.

Sağlık & Çevre 05.04.2022, 11:18 05.04.2022, 16:48
2132

Kazandırılan yeni bölümleri, doktor kadroları ve tıbbi cihazlarla büyümesini günbegün sürdüren Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde vatandaşların en büyük şikâyetlerinin başında polikliniklerin bulunduğu koridorların darlığı ve oluşan yığılmalar geliyor.

10 poliklinik odası daha ekleniyor

Bu kapsamda hastanede mevcut poliklinik oda sayısına ek olarak, yataklı servis giriş alanı ile idari bölümlerdeki kullanılmayan alanlara 10 adet daha poliklinik hizmet odasının eklenmesi için çalışma başlatıldı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yılmaz son durumu inceledi

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, hastanede yeni hizmet alanları oluşturulması çalışmalarını yerinde inceledi. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Volkan Temi, İl Sağlık Müdürü Dr. Yılmaz'a  hastanenin vatandaş için kullanışlı hale getirilmesine yönelik yürütülen süreç ile ilgili detaylı bilgilendirmelerde bulunuldu.

‘Daha ferah ve kaliteli ortamda sağlık hizmeti sunulacak’

Müdür Yılmaz, oluşturularak poliklinik odalarının ve bekleme alanlarının daha kullanışlı ve geniş olacağını, böylelikle vatandaşlara daha ferah ve kaliteli ortamda sağlık hizmeti sunulacağını belirtti.

Yorumlar (12)
halk 9 ay önce
kadın doğum ve çocuk hast.nesi açılınca o koridorlar boşa çıkacak.al sana 20 oda.ne diye masraf ediyosunuz şekil bozuyosunuz.
duzcelii 9 ay önce
Futbol sahası kadar koridor yapsanız be doktor olmadıktan sonra.
duzce 9 ay önce
kac oda açarsanız acın bizim.millet ekrandan sira takibi yapmiyo illaki doktorun kapı önünde bekliyo ... ilk once kafaları değişmek lazim
Adnan 9 ay önce
Herkes işini yapsın. Olan halka oluyor.
Duzcenin vatandaşı 9 ay önce
Koridorlar dar yapildi. O zaman ki akp vekil yonetimi gurur duyarabilirsiniz . Cekip gitttiniz duzce cekmeye devam etsin. Kabirde görürsünüz darlığı.
Halk 9 ay önce
Yetmez tabi 4 kişilik odalara 1 er mdr yardimcisi oturmuş Memurlar üstuste oturuyor.Sekreterler saat 16.00 da gidiyor 45 saat degilmi mesaileri..Her masa başi torpilli hemşire..Ersoy ozcan varken bashekm ve mdr yardimcilarina 1 oda.bir odada 3 bashekim yardmcisi vardi.Diger odada mdr.yardimcilari vardi.simdi ne bu saltanat.kocaman odalarda 1 er kişi.ohhj ne ala ..Ne degisti..Egolar tavanda bunlarin..sende biliyon o zamani yasin bey.
düzceli81 3 ay önce
ortopedinin yoğunluğundan bıktık artık
Kazım Karabekir 9 ay önce
Yahu koridorda neden bekliyoruz yeni yapılan muayne odalarının neden kapı kolları yok dışardan girilmiyor.Ben size söylim bizim yüzümüzden adam oraya kocaman bekleme salonu yapmış tv koymuş sıra bilgi ekranı koymuş ama biz gidip inadına kapının ağzında dikiliyoruz bizim saygımız yoksa isterse top sahası büyüklüğünde bekleme salonu yapsınlar yine gider kapının ağzında dikiliriz o yüzden boşuna masraf etmesin sağlık müdürü :)
Baki Celik 9 ay önce
Çocuk kardiyoloji bölümü açın artık.jasabami burası il olmuşuz ama o yok bunyok.yinr eskisi gbi başka illere gidiyoruz yeter artik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız