banner851

banner955

“SAYIN FAHRETTİN KOCA’YA TEŞEKKÜR EDERİM

Düzce’ye 8’i uzman olmak üzere 10 hekim kadrosu açıldı. Böylece Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Göğüs Hastalıkları alanlarındaki uzman tabip ihtiyacı karşılanmış olacak.

Sağlık & Çevre 23.06.2022, 13:55 23.06.2022, 17:23
2901

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Düzce’ye 10 hekim kadrosu açıldığı bilgisini Twitter hesabından paylaştı.

Keşir, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Göğüs Hastalıkları alanlarında 3 uzman hekim kadrosu açıldığını duyurdu.

Öte yandan Akçakoca Devlet Hastanesi’ne Göz Hastalıkları ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanlarında 2 si uzman toplamda 4 hekim, Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Yığılca İlçe Devlet Hastanesi’ne 2 Uzman Aile Hekimi, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1 Uzman Aile Hekimi kadrosunun verildiğini açıkladı.

Keşir çocuk ve kadın hastalıkları branşlarındaki eksiğin karşılanacak olmasının sevindirici olduğunu belirterek “Hemşehrilerimizin ilçelerinde yerinde sağlık hizmeti alması için çalışıyoruz. Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

banner844
Yorumlar (7)
Masal aynı piyonlar değiş 2 hafta önce
Yeni atamalarla bir eksiği doldurduğunuzu sanmayın, bir yandan gidenleri de göz ardı etmeyin, diğer eksikleri de görmezden gelmeyin, diş hastanesinden randevu almak 4 lü yonca aramak kadar zor, ilçe hastanelerinde diş polikliniği hepsinde var mı bilmiyorum, ben ilçemdekine sıramı aldım gittim, muayene olucam, cihaz bir çalısıyor bir duruyor, defalarca, Dr. Çıldırıyor bana belli etmemeye çalışıyor ama elinde değil ben de ona ayıp olmasın diye zor sabrediyorum, bittikten sonra hocam bu ne iş dedim, bütün üstlerimize bildiriyorum, idare edin diyorlar, elimden bir şey gelmiyor, gitmek için uğraşacağım diyor. Eksikleri görmeyen çare aramayan idareci değildir.Şimdi eksiklere de bir çare bulun, onlar atama isteyip bir yere gitmez.
Sağlık Düzcede berbat dur 2 hafta önce
Gelen hekim kısa sürede kaçıyor, önce buna çözüm bulun. İlçəlerin hastaneleri berbat, aile hekimleri ile idare anlaşmazlalıklarından işler yürûmüyor.
Düzce Üniversitesinin rektörünü çeşitli oyunlarla görevden aldırdınız çünkü devlet hastanesinden daha üst seviyede olmasını hazmedemediniz, çeşitli karalamalar yaparak kalitesizleştiemeye çalıştınız ancak daha 3-4 gün önce Düzce Üniversitesini başarılarından ve 100 basamak üst seviyelere çıktığının haberleri basına yansıdı, ancak devlet hastanesi vahim bir durumda, insan muyene olmak için sıra alamıyor, yada Dr. yok deniyor, gelen de kaçıp gidiyor, Düzcenin her kurumun idaresine burnunu sokan bir siyaseti varken Düzce olduğu yerde sayar. Doğruları söylemeyi kimse kabul etmez çünkü doğrular yalancıyı rahatsız eder. Bugünüm yarını da var, Allah tan başka büyük olan kimse yok.
Duzceli 2 hafta önce
Kadro doktor var ama istediğin zaman sıra alınamıyor özellikle eğitim araştırmaya alınmıyor enabizdan olsa ne yani randevu sistemi sıfır
Saglik81 2 hafta önce
Gelenler mecburi hizmete gelip 2 yıl sonra gidiyor bolu bu işte gerçekten mükemmel hastalar boluya gidiyor sağlık boluda güzel
dzcli 2 hafta önce
acaba gelenlen hekimler neden durmuyor bi onu araştırsanız
BİLEN 2 hafta önce
KALİTELİ VE HALA CEMAAT BAGLANTISI OLMAYANLARDAN İDARECİDE ATATTIRSAN İYİ OLACAK SAYIN VEKİLİM
halk 2 hafta önce
GELENLERİ TUTAMIYORSUNUZ BİR KEE BU HER İŞE KARIŞAN SİYASİLER YÜZÜNDEN.
27
açık