banner851

banner614

SONUÇLAR KISA SÜREDE VATANDAŞLARA BİLDİRİLİYOR

Sunduğu sağlık hizmetleri ile Düzce’nin önemli özel sağlık merkezlerinden olan Özel Medlife Laboratuvar’da, alanında uzman kadrosu ile koronavirüs salgının tespiti için PCR testi ve antikor testi yapılmaya devam ediyor. Medlife Genel Müdürü Alparlan Kırmacı, firmanın bünyesinde görev yapan filyasyon ekiplerinin PCR testi aldıklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın kendilerini hiç riske atmasına gerek yok! Filyasyon ekiplerimiz, vatandaşlarımızın kapılarına kadar giderek PCR testi alıyor” diye konuştu.

banner619
Sağlık & Çevre 11.05.2021, 09:45 12.05.2021, 13:42
1778
SONUÇLAR KISA SÜREDE VATANDAŞLARA BİLDİRİLİYOR

25 ilde sağlık hizmeti veren, Türkiye’nin sayılı müstakil laboratuvarlarından olan Özel Medlife Laboratuvarı, kendisine riske atmak istemeyen ve Kovid-19 semptomu taşıyan vatandaşların evlerine giderek numune alıyor.

Numunelere yapılan analizlerin ardından test sonuçları, kısa süre içinde vatandaşlara bildiriliyor.

Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Özel Medlife Laboratuvarı Genel Müdürü Alparslan Kırmacı, “Sağlık insanın var olduğu her yerde şüphesiz en önemli ihtiyaçlardan birisidir. MedLife olarak Sağlık Sektöründe gelişen teknolojinin kullanımını insan hayatını ne denli etkilediğinin farkındayız. Bu doğrultuda, son teknolojiyi tecrübeli ve uzman ekibimizle kullanarak hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Test sonuçları üzerindeki laboratuvarımızın sorumluluğunun farkındayız. 2015 yılından beri hasta haklarına saygılı, testleri en doğru, izlenebilir ve tekrarlanabilir yöntemlerle çalışıp, en az hatayı esas kabul edip tüm iç ve dış kalite kontrollerinin gerçekleştirmenin gururuyla Türkiye genelinde ev ve iş yeri laboratuvar hizmeti, yerinde laboratuvar hizmeti ve sağlık kurumlarında laboratuvar işletmeciliği hizmetlerini vermekteyiz. Tüm dünyanın hazırlıksız yakalandığı Covid-19  salgını sürecinde hızlıca aksiyon alıp, merkez laboratuvarımızda ve işletmelerimizde görev alan 40 kişilik deneyimli hekim, hemşire, teknisyen ve destek kadromuz ile süreci başarılı bir şekilde yürüttük ve yürütmeye devam ediyoruz. Yalnızca Covid-19  PCR alanlarında değil, öncesinde biriktirdiğimiz tecrübemiz ve teknolojik alt yapımız ile alerji tanı testleri, gıda intoleransı, gebelik risk tarama, metabolizma hastalıkları, ağır metaller, vitaminler, hemogram, hematolojik onkoloji, cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanısı, biyokimya, onkoloji, mikrobiyoloji- seroloji, toksikoloji, otoimmün hastalıklar, moleküler mikrobiyoloji gibi oldukça geniş bir alanda da laboratuvar ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Harun 5 ay önce
yatsın kalksın Ahmet Bey elinden tuttuda bir iş güç sahibi oldu
muhalif 5 ay önce
fiyatlarını da yazın lütfen? pandeminin ilk döneminde krizi nasıl fırsata çevirdiklerini de yazın. 250-300 lira ya test yaptırıp 3-4 gün sonuç bekleyen insanları da yazın
dzc 5 ay önce
uzun zamandır yapıyorlar yeni degil ki