banner614

YENİ BAŞHEKİM VOLKAN TEMİ

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde beklenen atama gerçekleşti. Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Volkan Temi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın imzasıyla yeni Başhekim oldu.

banner846
Sağlık & Çevre 11.03.2020, 14:54 11.03.2020, 16:55
9263
banner844

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin yeni başhekimi belli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın onayıyla başhekimlik görevine Genel Cerrah Op. Dr. Volkan Temi getirildi.

Yaklaşık 2 ay önce istifasını İl Sağlık Müdürlüğü'ne sunan ve kadrosunu eşinin görev yeri olan Bolu'ya aldıran eski Başhekim Op. Dr. Hamid Özmen'in yardımcısı olan Temi, başhekimliğe vekalet ediyordu. Bakan Koca'nın atama imzasıyla asaleten ataması yapılan Genel Cerrah Op. Dr.  Volkan Temi artık hastanenin yönetimnden sorumlu olacak.

Op. Dr. Volkan Temi kimdir?

Sakarya doğumlu olan Op. Dr. Volkan Temi, Temel Tıp Eğitimini Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde, İhtisasını Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Bölümünde tamamladı. Genel Cerrahi Uzmanı olarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi, Urfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görev aldı. 28 Şubat 2019 tarihinden itibaren Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görev alırken, yeni atama kararıyla artık hastanenin başhekimlik görevini yürütecek.

Yorumlar (14)
adam 1 yıl önce
memur sen ın yenı memuru hayırlı olsun da..Allah var hak var bunu unutma o koltuk kımlerı yedı.hak yeme adam ol yanında olalım yoksa ıtıbarın kalmaz gıdenler gıbı
Vahap Yaramış 1 yıl önce
Hamit bey ede yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkūr eder yeni görevinde kendisine ve değerli eşine başarılar dilerim..
Vahap Yaramış 1 yıl önce
Hamit bey ede yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkūr eder yeni görevinde kendisine ve değerli eşine başarılar dilerim..
Emine 1 yıl önce
Başarılar Volkan bey gerçekten değerli bir insan hayırlı olsun yeni göreviniz
Hemşehrim 1 yıl önce
Hayırlı olsun inşAllah
Yıldıray Elkit 1 yıl önce
Bu değerli doktorumuzla bu hastanedeki sorunları kesinlikle aşacağımızı ve iyi bir yönetim olacağını biliyorum Başarılarının Devamını Dilerim
ADAM GIBI ADAM 1 yıl önce
Hamit Hocam yolunuz açık olsun. ADAM GIBI ADAMDI
Ayşe KAPTAN 1 yıl önce
Hayırlı olsun Volkan Hocam Hastanemiz ve Düzce Halkı adına sizin gibi değerli birinin Başhekimlik makamına gelmesi bizleri çok mutlu etti. Görevinizde başarılar diliyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
açık