banner851

banner614

1. BİSİKLET BAHARI ŞENLİĞİ DÜZENLENİYOR

banner619

Düzce Bisikletliler Derneği 1. Düzce Bisiklet Baharı düzenliyor. Düzce’de bisiklet kullanımını arttırmayı amaçlanan bu organizasyona tüm Düzcelileri davet eden, Bisikletiler Derneği Başkanı Nizamettin Ulaş; “ Güzel bir organizasyon olacak, katılanlara hediyelerimiz var” dedi.

banner846
Sağlık & Çevre 03.05.2012, 14:54
331
1. BİSİKLET BAHARI ŞENLİĞİ DÜZENLENİYOR
banner844

Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, Düzce Belediyesi, Akçakoca Belediyesi, Kültür Turizm, Gençlik ve Spor ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün desteği ile düzenlenecek olan 1. Düzce Bisiklet Baharı 6 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Anıtparkta başlayacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bisikletliler Derneği Düzce Şube başkanı Nizamettin Ulaş, herkesi bu anlamlı ve güzel organizasyona beklediklerini belirtti.

6 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Anıtpark’ta başlayacak programda,  Rıhtım caddesi, Ticaret lisesinin arka bölümünden Bolu Caddesi, İstanbul Caddesi, Kuyumcuzade Bulvarı, Öztürkler Kavşağı bisiklet yolu, Sarayyeri Mahallesi güzergahı takip edilecek.

Düzce Kuzey Kafkas Kültür Derneği’nde verilecek molanın ardından Anıtpark’a geri dönülecek. Buradaki etkinlik ise Düzce Belediyesi Mehteran takımının gösterileri ile son bulacak.

Yorumlar (0)