banner851

banner614

2 AY DAHA KAPALI

banner619

Ne zaman açılacağı merakla beklenen Gölyaka bağlantı yoluna yetkili ağızdan cevap, il koordinasyonda toplantısında geldi. Yolda zemin suyu çıktığı ve çalışmaların 1-2 ay daha süreceği bildirildi.

banner846
Sağlık & Çevre 24.07.2014, 16:00
271
2 AY DAHA KAPALI
banner844

Haziran ayının ilk haftasında meydana gelen sel felaketinde trafiğe kapatılan Gölyaka Bağlantı yolu 1-2 ay daha bekleyecek. Tepecik mevkiinde önceki yıllarda da yine heyelanlar nedeniyle kapatılan yol, geçtiğimiz ay özellikle Düzce ilçe ve köylerini etkileyen sel felaketine çok fazla dayanamamış ve yolda göçmeler meydana gelmişti. Aradan geçen bir ayda yolda hiçbir çalışma başlamamıştı. Yolun ne zaman ulaşıma açılacağı vatandaşlar tarafından merak edilirken, bugün yetkili ağızdan açıklama geldi.


Zemin suyu çıktı


Karayolları 4. Bölge Müdürü Mustafa Karademir, Vali Ali ihsan Su’nun sorusu üzerine yolda yapılan çalışmaları aktardı. Kandemir yolda zemin suyu çıktığı ve 1-2 ay daha çalışmaların devam edeceğini bildirdi. 


Gerçekleşme oranı yüzde 45


Öte yandan 2014 yılı II. Dönem il koordinasyon toplantısı Vali Ali İhsan Su’nun başkanlığında yapıldı. Valilik toplantı sonunda yapılan koordinasyon toplantısında Vali Su, 2014 yılı II. Döneminde toplam 266 proje uygulandığını, projelerin nakdi gerçekleşme oranının yüzde 45 olduğunu ifade etti.Vali Su konuşmasının ardından sözü kurum müdürlerine geldi. Toplantıya katılanlar, projelerin hangi aşamada olduğunu öğrenirken, çözüm bulunmasını istedikleri sorunları iletti. Uzun süren sunumlar toplantıya katılanların bazılarının uykusunu getirdiği görüldü. Toplantıda uyuyan müdürlerde kameralara yansıdı.

 

Düzce Karayollarından sıkıntılı


En çok sorunun karayolları 4. Bölge müdürüne gelmesi Düzce’nin karayollarında yaşadığı sıkıntıyı bir kez daha gözler önüne serdi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu