banner851

banner614

60 sağlık, 20 idari personel geliyor.

Uzun süredir AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ve Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı'nın ısrarla girişimlerini sürdürdüğü Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin personel sorunuyla ilgili müjde geldi.

banner619
Sağlık & Çevre 03.07.2009, 20:09
187
60 sağlık, 20 idari personel geliyor.

Yeni yerine taşındıktan sonra personel açığı nedeniyle hem Düzce Üniversitesi'nde hemde Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hsatanesi'nde personel sorunu yaşanıyordu. Vali Bülent Kılınç, AK Parti Düzce Milletvekilleri Yaşar Yakış, Celal Erbay ve Metin Kaşıkoğlu. Belediye Başkanı İsmail Bayram, Üniversite Rektörü Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Başhekim Bünyamin Dikici ile birlikte Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı da bu personel sorununun çözümü için Ankara ölçeğinde girişimlerine ara vermeden devam etti ve girişimler sonuç verdi.

Bugün AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne 60 sağlık personeli, 20 de idari personel sağlandığını açıkladı. Sağlanan bu personelle birlikte Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin personel sorunu da önemli ölçüde giderildi.

banner844
Yorumlar (0)