banner851

banner614

DEVLET HASTANESİNE 4 YENİ CİHAZ

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu yerleşkesinde Göz hastalıkları kliniği yenilendi. Hastaların gözlerindeki problemler artık hastane tarafından temin edilen 4 yeni cihaz ile belirlenecek.

banner846
Sağlık & Çevre 25.04.2012, 21:55
333
DEVLET HASTANESİNE 4 YENİ CİHAZ
banner844

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Hastanenin muncurlu yerleşkesinde bulunan göz kliniğinde ileri tetkik ve tedavi amaçlı 4 yeni cihaz alındı. Yüksek teknolojiye sahip olan cihazlar ile gözde ki sorun doktorlar ve cihazlar sayesinde hemen çözümlenebilecek. FFA - Göz Anjiyosu cihazı, Argon lazer, Pakimetri ve Katarakt tedavisinin en güncel olan ameliyat sistemi olan Fako cihazı alındı. Göz hastalarının hizmetine sunulan bu cihazlar, Hafta içi her gün hastanede hastaların kullanımında olacak.
HAFTASONU HİZMETİ
Atatürk Devlet hastanesinin bu hizmetinin ardından hastane yönetimi tarafından yeni bir çalışma daha yapıldı. Hafta sonu hastalara tedavi hizmeti çalışmalarını tamamlayan hastane yetkilileri, artık her cumartesi günleri saat: 09:00 ila 13:00 arasında Eski SSK binası B Blok da göz polikliniğinde hizmet verecek ve hastaların tedavisi yapılacak.

Yorumlar (0)