banner851

banner955

Kent Ormanı'nda neler oluyor?

Yenikent 3. Bölgede vatandaşların piknik yapmaları için yapılan Kent Ormanı'ndaki manzara piknik alanlarına verilen önemi gözler önüne seriyor.

Sağlık & Çevre 04.04.2009, 17:40
213
Kent Ormanı'nda neler oluyor?
banner1032

Düzceli ve Yenikentli vatandaşların hoşça vakit geçirip aileleriyle birlikte piknik yapmaları için yapılan Yenikent 3. Bölgede bulunan Kent Ormanı, bu günlerde harap haliyle dikkat çekiyor. Kent Ormanı'nda bulunan kulübenin içindeki eşyalar bilinmeyen bir nedenle ve bilinmeyen kişiler tarafından dağıtılmış ve kulübenin camları kırıkmış.

Vatandaşların haftasonu vakit geçirmeleri için yapılan bu piknik alanının bu hale gelmesi de piknik alanlarına verilen önemi gözler önüne seriyor. Kent Ormanı'nın bu görünüme sahip olması da ormana piknik yapmaya giden vatandaşları tereddüte düşürüyor.

Hoş olmayan manzaralar eşliğinde hala vakit geçirmek için piknik yapan aileler bulunurken gelişi güzel dağıtılan eşyalar hem çevreye zarar veriyor, hem de hoş olmayan görüntüler oluşturuyor. Yenikent'in en güzel piknik yeri olarak bilinen Kent Ormanı'nın hoş olmayan bu görüntüleri bir an önce temizlenmeyi ve vatandaşların biraz daha duyarlı olması gerektiğini de ortaya koyuyor.

banner844
Yorumlar (0)
21
açık