banner851

banner614

Yenisi yapıldı, sıra eskide

Uzun zamandır yapılmaması nedeniyle tepkilere neden olan Düzce ile Gümüşova arasındaki duble yol çalışmalarının ilk etabı sona erdi. Şimdi ise ikinci etap çalışmaları yapılacak.

banner619
Sağlık & Çevre 30.06.2009, 15:36
195
Yenisi yapıldı, sıra eskide

Devamlı kazaların meydana geldiği ve yapılmadığı için tepkilere neden olan Düzce ile Gümüşova arasındaki duble yolda çalışmalar sonunda başlamıştı. Yapılan yol kapsamında İstanbul'dan Ankara istikametine giden yolun düzenleme ve asfaltlama çalışmaları sona erdi.

Trafik artık bu istikametten verilirken Ankara'dan İstanbul istikametine olan şeritte de asfaltlama çalışmaları başladı. Bu istikamette de yapılan çalışmaların ardından duble yolun 7 kilometrelik kesimi tamamen bitirilmiş olacak.

Diğer taraftan uzun zamandır duble yola kavuşmayı bekleyen sürücüler de kısa süre içerisinde yola kavuşmuş olacak. Duble yolun diğer 10 kilometrelik kesimi ise perşembe günü yapılacak ihalenin ardından yapılmaya başlanacak. Düzce ile Hendek arasında kalan kesimin tamamı ise ekim ayında yapılması beklenen ihaleyle birlikte 2010 yılı sonuna kadar tamamlanacak.

Yorumlar (0)