Öncü TV Haber Sorumlusu Savaş Arı, hayatını Ömür Bilgin ile birleştirerek mutluluğa "Evet" dedi. Alyans Arena Kır Bahçesi’nde düzenlenen sade ve şık nikah töreni, protokol ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi.

4-214

“ZAMLARI DURDURUN ARTIK!” “ZAMLARI DURDURUN ARTIK!”

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun, Gümüşova Belediye Başkanı Kenan Sübekçi, Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, Beyköy Belediye Başkanı Fatih Ocak, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Öncü Medya Haber Müdürü Canan Üstüner gibi pek çok önemli isim, çiftin mutlu gününde onları yalnız bırakmadı.

5-151

Ayrıca, Düzce eski valisi ve Şırnak Valisi Cevdet Atay, gönderdiği çelenk ile çifte mutluluk dileklerini iletti.

Alyans Arena Kır Bahçesi’nde gerçekleştirilen nikah töreni, şıklığı ve sadeliğiyle göz doldurdu. Çiftin nikah şahitliğini önemli isimler üstlenirken, törene katılan davetliler arasında siyasetçiler, bürokratlar ve iş dünyasının tanınmış simaları yer aldı. Tören sırasında, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile birlikte çifte Türk bayrağı hediye etti.

2-404

Nikah töreninin ardından Savaş Arı ve Ömür Bilgin, konuklarıyla tek tek ilgilenerek mutluluklarını paylaştı.

3-309

Öncü Medya ailesi olarak Savaş Arı ve Ömür Bilgin’e bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

HABER: Emirhan Töngel

KAMERA: Livanur Ünsal- Emirhan Töngel – Zeki Aşıkoğlu

Editör: OĞUZHAN BAL