Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Düzce’de de binlerce seçmen demokrasinin gereği sandık başına gitti. Düzce’nin geleceğinin oylandığı yerel seçimlerinin kazananı, resmi olmayan sonuçlara göre Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü oldu.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 22.52.25

Seçim sonuçlarının ardından, seçim otobüsü ile Düzce’nin cadde ve sokaklarında dolaşarak halkı selamlayan Özlü, teşekkür konuşması yapmak için eşi Onur Özlü, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, AK Parti Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Cedidiye Meydanında bulunan Ramazan etkinliklerinin düzenlendiği Ramazan Çadırına geçti.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 22.54.36 (1)

“DÜZCE’MİZİ HEP BİRLİKTE İLERİYE TAŞIYACAĞIZ” “DÜZCE’MİZİ HEP BİRLİKTE İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Burada partililerin coşkusu ile karşılaşan Özlü, kendisi ile hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerin bu taleplerini geri çevirmedi. Teşekkür konuşması yapmak için kürsüye çıkan Başkan Özlü, seçim döneminde kendisine yönelik algı oyunlarının yapıldığını belirterek, Düzceliler’in ise bu operasyonlara prim vermediğini ifade etti.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 22.54.35 (2)

“Bana oy veren ve vermeyen tüm Düzce halkı için çalışacağım”

Yeni dönemde, kendisine oy veren ve vermeyen tüm Düzce halkı için çalışacağının altını çizen Başkan Özlü,  “Bir seçim kampanyası yürüttük… Bizlere destek olan, bizlerle beraber çalışan önce teşkilat mensuplarımıza, seçimde görev alan arkadaşlarımıza, milletvekillerimize, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu akşamki toplantımız bir kutlama toplantısından öte, bir teşekkür toplantımızdır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sağ olun var olun. Son 3 ayda çok şeyler yaşadık, bize muhalif olanları birleştirmeye çalıştılar, bizi yıkmak için çok uğraştılar, toplantılar yaptılar, dışarıdan destekler aldılar, sahte anketler yayınladılar, sahte haberler yaptılar, yapmadıklarını bırakmadılar. Aziz Düzceli kardeşlerimiz emaneti ehline verdiler. Düzceliler manipülasyonlarına, algı oyunlarına prim vermediler. Düzceliler projeye oy verdiler. Düzceliler dürüstlüğe oy verdiler. Düzceliler çalışmaya oy verdiler. En büyük teşekkürü sevgili Düzceli kardeşlerimiz hak ediyor. Bize oy veren veyahut vermeyen, bugünden sonra biz bütün Düzce’nin belediye başkanıyız. Bugüne kadar hiçbir zaman, ayrımcılık yapmadık. Bundan sonra da ayrımcılık yapmayacağız. Düzce için çalışacağız, bu bizim görevimiz. Önümüzdeki 5 yıl için söylediğimiz 100 projeyi tamamlayacağız. Bu şehri onlar istemeseler de algı oyunları yapsalar da biz Düzce’yi gelişmiş ilk 10 il arasına sokmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Sevgili kardeşlerim yarından itibaren çalışmaya başlıyoruz söylediğimiz projeleri uygulamaya koyuyoruz sağ olun var olun” dedi.

Şengüloğlu: “Kazanan Düzce oldu”