banner851

banner614

12 Oda Başkanı Taşlı'yı Destekliyor

banner619

AK Parti'den Milletvekili aday adayı olacağı söylenen Esnaf Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı'ya Düzce'de bulunan 12 odadan destek geldi. Oda başkanları Taşlı'ya verdikleri desteği bir basın açıklaması ile duyurdu.

banner846
Siyaset 02.02.2011, 12:31
208
12 Oda Başkanı Taşlı'yı Destekliyor
banner844

Aday adaylığı konusunda birçok söylenti ortaya atılırken milletvekili aday adayı olacağı ifade edilen Esnaf Sanatkar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı'ya destekler sürüyor. Bilindiği gibi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin mali genel kurulunda Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, Taşlı'ya sonuna kadar arkasında olduğunu belirtmişti. Büyük'ün ardından Ertan Taşlı'ya odalardan da destek geldi.Taşlı'ya verdikleri desteği bir basın açıklaması ile kamuoyuna duyuran 12 oda başkanı Taşlı'nın sonuna kadar arkasında olduklarını ifade ettiler. Odalar adına basın açıklamasını okuyan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Necdet Küründük, halkına yakın ilişkileri olan kişileri mecliste görmek istdiklari için Taşlı'ya destek verdiklerini ve bu desteğin de sonuna kadar arkasında olduklarını vurguladı. Küründük, “Bizlerin ve halkımızın yüksek sesle dile getirdiği gibi Düzce'nin sorunlarını bien Düzce ile dertleşen, esnafına ve halkına yakın ilişkileri olan başarılı kişilerin TBMM'de Düzce'yi temsil etmesi bizleri mutlu eder. Bu yüzden 12 Haziran günü yapılacak olan genel seçimler için kamuoyunda aday adayı olacağı konuşulan Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı'nın içimizden biri olarak esnafımız için yaptığı çalışmalar doğrultusunda ona güvendiğimizi belirtmek isteriz. Başkanımız Ertan Taşlı'nın aday adayı olmasını burada bulunan esnaf temsilcileri ile birlikte sonuna kadar destekliyoruz.” dedi.

İşte Ertan Taşlı'ya destek veren Oda Başkanları;

Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Vildan Şamandar, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Hakan Akpoyraz, Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Hikmet Keskin, Elektrikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Necdet Küründük, Demir Madeni Sanayisi Odası Başkan Vekili Cihan Ural, Kunduracılar Odası Başkanı Rasim Bekar, Marangozcular ve Mobilyacılar Odası Başkanı Hasan Birinci, Konuralp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Odabaş, Düzce Merkez Bölge Kmyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, Düzce Yeşilova Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Hakkı Atay.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)