banner851

banner955

2 İLÇEDE SANDIK GÖREVLİLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

Mevcut takvimde sandığın kurulacağı Haziran 2023’e 15 ay kala AK Parti Düzce Teşkilatları da sandık güvenliğine yönelik çalışmalarını hızlandırdı. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri Akçakoca ve Çilimli ilçelerinde seçimlerde partileri adına sandıklarda görev yapacak teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Keskin, “Sandıklarımıza sahip çıkmak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.” dedi.

Siyaset 09.03.2022, 13:22 10.03.2022, 16:51
936
2 İLÇEDE SANDIK GÖREVLİLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
banner1032

Muhalefet liderlerinin erken genel ve cumhurbaşkanlığı seçimi ısrarına karşı Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP’nin seçimlerin zamanında yapılacağı açıklamaları süregelirken mevcut takvimde sandığın kurulacağı Haziran 2023’e 15 ay kaldı.

Düzce’de muhalefet partileri olası erken seçim ihtimaline karşı genel merkezlerinden gelen talimat doğrultusunda sandıklarda görev alacak partilileri belirleme ve eğitim çalışmalarını sürdürürken AK Parti Düzce Teşkilatları da sandık güvenliğine yönelik çalışmalarını hızlandırdı.

Akçakoca ve Çilimli’de seçim toplantısı

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri Akçakoca ve Çilimli ilçelerinde seçimlerde partileri adına sandıklarda görev yapacak teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Gündeme dair genel değerlendirmenin yapıldığı toplantıda sandık güvenliği için alınacak önlemler masaya yatırılarak sandık görevlilerinin yapması gerekenler anlatıldı.

‘Sandıklarımıza sahip çıkmak en önemli sorumluluğumuz’

Keskin toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Bu akşam, Akçakoca ve Çilimli ilçelerimizde sandık görevlilerimizle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduk. Sandıklarımıza sahip çıkmak bizim en önemli sorumluluğumuzdur. Teşkilatlarımızın heyecanı ve gayreti, 2023 yolundaki en büyük güvencemizdir.” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (13)
Tatar ramazan 7 ay önce
Sizi o sandığa gömme zamanı yaklaştı.
nsm 7 ay önce
neyinize sahip cikarsaniz cikin. defolacaksiniz o sandikta.
Adnan 7 ay önce
Umarım seçim zamanı karşıma çıkamazsınız. Çok doluyum. Size kesinlikle oy vermem. Size oy verenler ile de bütün diyaloglarımı keseceğim. Yeteri kadar açık olmuştur umarım. Hangi yüzle oy isteyeceksiniz
Merak ediyorum.
Gurhan 7 ay önce
Siz ancak gariban saf temiz halki dinle dindarlikla kandirip oylarini alirsiniz biliyorsunuz en can alici nokta burasidir
Duzceli 7 ay önce
Sizi sandiga gommenin zamani geldi
Madur 7 ay önce
A k p ilk önce vatandaşına sahip çıkacaktı bu millet bu pahallilikta ne yer ne içer nasıl geçinir diye cevabını sandıkta alacaksınız
Cash81 7 ay önce
O sandıklara gömücez sizi
YAVUZ0881 7 ay önce
20 senedir nasıl sahip çıktığınız belli isatnbul seçimlerinde millet gösterdi sahip çıkmayı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
parçalı bulutlu