banner851

banner614

3 Belediye Meclis Üyesi HAS Parti'ye Geçecek

banner619

HAS Parti İl Yönetimi ve İl Kadın Kolları Vali Vasip Şahin'i makamında ziyaret etti. Düzce genelinde kurulum aşamasını tamamlamak üzere olan HAS Parti'deki son gelişmeler Vali Şahin'e aktarıldı.

banner846
Siyaset 17.01.2011, 17:12
197
3 Belediye Meclis Üyesi HAS Parti'ye Geçecek
banner844

İl yönetiminin kurulmasının ardından ilçe ve beldelerde de teşkilatlanmasını hızla tamamlayan HAS Parti İl Yönetimi, kurulmasının ardından Vali Vasip Şahin'e ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Ziyarette, partinin Düzce'de teşkilatlanma aşamaları anlatılarak, 21 Ocak Cuma günü Düzce'ye gelecek olan HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un ziyareti hakkında bilgiler verildi.

 HAS Parti İl Yönetiminin Vali Vasip Şahin'i ziyareti sırasında 21 Ocak Cuma günü Düzce'ye gelecek olan Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un ziyaret programı da bildirildi. Kurtulmuş'un, HAS partiye geçecek olan Cumayeri'nden 2, Boğaziçi'nden 1 Belediye Meclis Üyesine rozet takılacağını belirtilirken, Cuma namazının Cedidiye Camii'nde kılınacağı, daha sonra il binasının açılışın gerçekleştirileceği kaydedildi. Ayrıca Kurtulmuş'un, Boğaziçi ve Akçakoca ilçe binalarının da açılışına katılacağı ifade edildi.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)