banner851

banner614

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in muhtarlarla yaptığı toplantıda referandumu ölüm kalım meselesi değerlendirerek ‘hayır’ oyu verecekleri PKK ve FETÖ ile bir safta olmakla itham etmesine CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’dan yanıt geldi. Tozan “Türk Milleti adına bir ölüm kalım meselesi yoktur. Referandum ancak Keleş ve Keleş gibiler için ölüm kalım meselesi olabilir” dedi.

banner846
Siyaset 06.04.2017, 17:58 06.04.2017, 18:04
8444
AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!
banner844

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, referandumu ölüm kalım meselesi olarak nitelendiren ve hayır oyu vereceğini söyleyenleri anlamadığını kaydeden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in “PKK ile nasıl aynı safta durursunuz? Canınıza kast eden FETÖ ile nasıl aynı safta nasıl olursunuz?” sözlerine yaptığı yazılı açıklama ile tepki gösterdi.

Keleş ve Keleş gibiler için ölüm kalım meselesi olabilir
TozanTürk Milleti adına bir ölüm kalım meselesi yoktur. Referandum ancak Keleş ve keleş gibiler için ölüm kalım meselesi olabilir. Çünkü tek adamlık geldiğinde yargı siyasetin emiri altına girecek ve muhtemelen tüm yaptıkları sümen altı edilebilecek ve yargı karşısında hesap vermeyecektir” dedi.

‘FG’ plakası ise hala muammadır
Tepkisinin dozunu artırarak açıklamasına devam eden Tozan, “Keleş’in anayasa maddelerinden bahsetmek yerine terör ve çarpıtmalara başvurduğunu tespit ettik. Keleş’e özel olarak kendisinin anlayacağı dil ve örnekler ile cevap veriyorum. Belli ki anayasa teklifini maddeler üzerinden konuşacak kadar bilgi ve donanıma sahip değil. Kaldı ki Cumhurbaşkanı birkaç gün önce ‘evet diyende hayır diyende saygındır’ sözlerini sarf etmiştir. Ayrıca Keleş ‘hayır’ diyenleri PKK ve FETÖ ile bir safta olmakla itham etmiştir. Keleş FETÖ için saf tespiti yapacaksa mazisini süzgeçten geçirmeli ve FETÖ’cülerle aynı safta yan-yana, boy-boy fotoğraflarının açıklamasını yapmalıdır. Makam aracının eski FG’ plakası ise hala muammadır, açıklamasını yapamamıştır.

Esas endişemiz Erdoğan sonrası
Erdoğan’dan dolayı hayır demediklerini, esas endişelerinin Erdoğan sonrası olduğunu kaydeden Tozan, referandumda hayır çıkarsa neler olacağını sıraladı ve Düzcelilerden saydığı hususlara göre karar vermeleri çağrısında bulundu.

 “150 trilyonu devirmiş borcu olan Düzce Belediye  Başkanına alınan 850 bin liralık aracın, belediyeye doldurulan akrabaların, sayısız şaibeli ihalelerin, borç batağından kurtulmak için Düzce’nin her yerine yerleştirilen ve oy kaybı olmasın diye açılışı referandum sonrasına bırakılan TEDES’lerin, Türkiye’nin en sulak illerinden biri olan Düzce’de ki artezyen vergisinin, övgü ile bahsettikleri tesisin başına gelip hesap veremeyenlerin ve içindeki eksik ünitelerin açıklamasını yapamayanların, çay parası isteyen garsonun işine son verdirenlerin, belediye şirketlerinde oturum başına 1500-3000 TL arasında huzur hakkı adı altında ücret alan akrabaların, yıllık 8 milyonu bulan park-bahçe bakım ücretlerinin hesabı hukuk önünde sorulur”

Yorumlar (51)
Hadi Oradan 4 yıl önce
Yani chp'li yapınca akp'li de yapabilir mantığa bak. Ben hem chp'lisine hem akp'lisine karşıyım. Bu paralar milletin parası nereye harcıyorsunuz. ?Asıl bunları unutturmayın.
ak partili olarak 4 yıl önce
Verdiğim oydanda o kadar destegimdende pişman oldum ak partili olarak Üzgünüm
Ahmet 4 yıl önce
Milyonluk değil, trilyonluk telefon faturası CHP kadın milletvekiline ait. Onu unutmayın vede unutturmayın.
Çok güveniyorsan 4 yıl önce
keleş efendi kendine çok güveniyorsan belediye de bir anı defteri bölümü oluştur.
vatandaş olarak gelelim seninle ilgili gerçek duygu ve düşüncelerimiz yazalım.
Zira öncünün sayfası son derece kifayetsiz kalıyor. Burası yanardağın ucu.
KELEŞİN BİSİKLETİ NE MARK 4 yıl önce
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in katıldığı bisiklet turunda, kullandığı sıradan ve ucuz bisiklet kendisine yakışmadı. Audi'nin geçtiğimiz yıl çıkardığı 70 Bin TL değerindeki bisikleti almasını bekliyoruz
aziziyeli 4 yıl önce
sayın tozan konuşurken bilerek atmadan uydurmadan konuşuyorsunuz helal olsun size ...
düzceli 4 yıl önce
Ak partilileri çok üzüyorsun sayın Keleş
mehmet 4 yıl önce
Az önce işe gelirken içimden baya bir söylendim yollardan dolayı keleşe geldim bi baktım yine Keleş Cuma cuma beni mi sınıyosun Allahım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın