banner851

banner955

ADLİYE ÖNÜNDE STANT KURDULAR

Saadet Partisi, Vatan Partisi ve İyi Parti Düzce İl Başkanlıkları, Düzce Adliyesi önünde açtıkları stantlarla cumhurbaşkanı adayı gösterdikleri isimler için 100 bin imza toplamaya başladı.

Siyaset 04.05.2018, 12:23 04.05.2018, 17:28
1581
banner1032

Saadet Partisi, Vatan Partisi ve İyi Parti Düzce İl Başkanlıkları 9 Mayıs tarihine kadar sürecek olan 100 bin imza kampanyası bugün itibariyle başladı. 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine destekledikleri adayın girebilmeleri vatandaşlar Düzce Adliyesi içerisinde bulunan Merkez İlçe Seçim Kurulları’na giderek imza atıyor.

“Bu saat itibariyle biz 250’nin üzerinde imzamızı aldık”
Saadet Partisi İl Başkanlığı yönetim kurulu üyesi Mehmet Ali Çelik imza kampanyasına ilişkin yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Saadet Partisi olarak biz, Düzce İl Seçim Kurulu önünde standımızı kurduk. Düzceli seçmenimizin, Düzceli hemşerilerimizin Saadet Partimizin başkan adayı Temel Karamollaoğlu’na imza kampanyası için halkımıza burada desteklerimizi sürdürüyoruz. An itibariyle elimize aldığımız broşürler, belgeler mevcuttur. Düzce’mizde biz 250’nin üzerindeki üyemizin, gönüllümüzün imzasıyla hedefimiz bin olmasına rağmen bu saat itibariyle biz 250’nin üzerinde imzamızı aldık ve hala içeride arkadaşlarımız mevcut. İnsanımız halkımız destek için buraya geliyor. Bizler diyoruz ki; ‘Sevgili Düzeli hemşerilerimiz, bizlerin başkan adayı sayın Temel Karamalloğlu’na destek için sizleri Düzce Adliyesi’nin önündeki Seçim Kurulu’na bekliyoruz.”“Millet iradesinin ne olduğunu bu iktidara göstereceğiz”
Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez bugün bir demokrasi mücadelesi verdiklerini kaydettiği konuşmasında şu ifadelerde bulundu:

“Bugün bir demokrasi mücadelesi veriyoruz. Bu iktidar her zaman millet iradesi diyordu ama seçime girme hakkı olan Vatan Partisi’nin önüne yüz bin imza barikatını kurdu. O da yetmedi seçim kurullarına gidip öyle imza vereceksiniz dedi. Biz istediğiniz şarta varız. Düzce’nin her tarafından en uzak köylerinden yurttaşlarımız gelip imza veriyor. Daha bugün birinci gün. Biz bu barikatı da yıkacağız ve millet iradesinin ne olduğunu bu iktidara göstereceğiz.”“Bu insanlara bu kadar zorluk çıkartmaya gerek var mıydı?”

Vatan Partisi’nin cumhurbaşkanı adayını destekleyen Adem Kandemir isimli vatandaş şöyle sitem etti:

“Ben gezginci arıcıyım. Ben Gölyaka’nın Hamamüstü Köyü’nde bütün arılarımı ormanda bırakıp geldim. Bu insanlara bu kadar zorluk çıkartmaya gerek var mıydı? Acaba bir oğul mu çıktı? Acaba bir ayı mı geldi dağın tepesinde diye düşünüyorum. İşleri güçleri zorluk çıkartmak. Bırakın herkes özgürce hareket edebilsin. Tarladaki çiftçi, hastanedeki hasta neden evet diyemesin? Bu anlaşılır gibi değil.”

“İyi Parti olarak her zaman Meral Akşener’in arkasındayız”
İYİ Parti İl Başkanı Niyazi Bakan ise şunları kaydetti:

“İmza kampanyasını demokratik bir şölene çevirmeyi planlıyoruz. İnşallah halkımızı da demokratik şölene katarak hiçbir sıkıntıya girmeden yolumuza devam ederiz. Yalnız dün Sayın Devlet Bahçeli’nin açıklaması çok talihsiz bir açıklama. Halkın aklıyla ve korkularıyla dalga geçmiş gibi düşünüyorum. Bu şekilde talihsiz bir açıklamanın içerisinde yer almak bizi üzdü. Bu şekilde korku siyaseti yapmak yanlış bir politikadır. Hep birlikte gideriz imzamızı atarız. İyi Parti olarak her zaman Meral Akşener’in arkasındayız ama diğer arkadaşlara da başarılar diliyoruz. Cumhurbaşkanı adaylarına da başarılar diliyoruz. Siyasetin içinde birlik olarak kol kola olarak işimizi yapmalıyız. Korku siyasetiyle insanları korkutmanın anlamı yok. Biz bu vatanın evlatlarıyız”
Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (20)
Bravo 4 yıl önce
MaşAllah yorumları okudum da bir Allahın kulu da hayırlı olsun hayırlısı olsun dememiş. Bu bile yorumların al trollerce yazıldığının kanıtı.
Gümüşovalı 4 yıl önce
Haydi düzceli İYİ parti 100 bini buldu sıra saadet ve vatan partisinde
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Her birinize bi imza da benden :)))))
DÜZCELİ ARİF 4 yıl önce
RESİMDE BİRKAN BAŞKANINIZ YOK,MEHMET ALİ ARKADAŞ ORADA HERZAMANKİ GİBİ FAKAT DEVAMLI ERBAKAN VAKFI PROGRAMLARINDA TAKİP EDİYORUZ HERKES SAFINI TUTTU SEN NİYE ORDASIN,AYRICA SAĞINDAKİ KOYU MHP Lİ ÇENGEL
Esnaf 4 yıl önce
Şu mübarek günlerde milleti bu boş işlere alet etmeyin . 100 bin imzada ihanet .fitne ve şer odakları mevcut tur , oda 100 bini bulabilirse .
emre 4 yıl önce
boşa zaman harcamayın diyen arkadaş. Ülkenin geleceği sadece Recep Tayyip Erdoğan olarak görmek isteyebilirsin. Ama istemeyenlere de saygılı olup demokratik seçimde oyunu atar seçim sonucunu beklersin. Önce saygılı olayı öğrenmeniz gerekiyor. Saygı da susarak bekleyerek olur. Seçim sonucuna göre de sevinirsin ya da üzülürsün. İyi günler diliyorum.
şapkalı 4 yıl önce
O KIRMIZI ŞAPKALI AMCANIN AZI NİYE ÖYLE BEMBEYAZ DURUYOR.
Bİ TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM Bİ ANORMALLİKMİ VAR BANAMI ÖYLE GELİYOR İKİ SAATTİR ÇÖZEMEDİM
MİLLİ GÖRÜŞÇÜ 4 yıl önce
MEHMET ALİ SAFINI BELLİ ET BİR VAKIF,BİR SAADET ARTIK SİZLERE İNANCIMIZ KALMADI FATİH ERBAKANI SATTIN MI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu