banner851

banner614

AK PARTİ AKÇAKOCA’YA ÇIKARTMA YAPTI…

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve parti yöneticileri, esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerde bulundu. Belediye Başkanı Yanmaz ile bir araya gelen Keskin, “Cumhur İttifakı bizim kırmızı çizgimizdir” dedi.

banner846
Siyaset 28.06.2021, 18:19 28.06.2021, 18:50
1161
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve parti yöneticileri ile birlikte bugün Akçakoca İlçesine çıkartma yapan Keskin’in ilçedeki ilk durağı Akçakoca Belediyesi oldu. AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu tarafından karşılanan Keskin ve beraberindeki heyet, MHP’li Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Keskin, Başkan Yanmaz’a Cumhur ittifakı ruhuna yakışır bir şekilde hareket ettiği için teşekkürlerini iletti.

Ziyaretin ardından, İGM Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve partililer ile birlikte, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pazvantı ziyaret ederek, Akçakoca OSB’de gelinen son süreci masaya yatırdı.

İlçedeki esnafları da ziyaret eden Keskin, esnaflarla sohbet etti. Keskin ardından, beraberindeki heyetle birlikte 2019 yılında sel felaketi yaşanan köyleri ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.  

Akçakoca'da uyum ve kararlılık olacağını herkes görecek"

Akçakoca ziyareti ile ilgili basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Keskin, “Parti teşkilatı, Belediye Başkanı Yanmaz ile birlikte bir takım ziyaretlerde bulunduk. Bu ziyaretler Kapsamında ATSO Başkanı Mehmet Pazvant ve yönetimini ziyaret ettik. Ondan önce Sel felaketinin olduğu köylere ziyaret ettik. Köylülerin sorun ve taleplerini dinledik.  İlçe ziyaretimizde Belediye başkanı Okan Yanmaz ile bira araya geldik. Beraber esnafları dolaştık. Cumhur ittifakı bizim kırmızı çizgimizdir. Gerek teşkilatımız gerekse belediye olarak Akçakoca için ne yapılması gerekiyorsa beraber karar veriyoruz, bakanlıklardan istiyoruz. Bu zamana kadar iyi bir yol aldık. Yıllardan beri geri kalan işler önümüze gelmeye başladı. Ticaret Odası başkanımızla beraber OSB’yi konuştuk. Yakından takip ediyoruz. İnşallah sonuca varacağız. Hedefimiz 2023. Başkan Okan Yanmaz’da, Akçakoca uyum ve kararlılık olacağını herkes görecek. Hiç kimse sıkıntı yapmasın. Denilen projeler devam ediyor. İl Başkanı tarafından yakından takip ediliyor” diye konuştu.

Çözülmeyen sorunlar var...

İGM Başkanı Çiğdem Günal ise, “3 köyümüzü ziyaret ettik, çözülmeyen sorunlar vardı. Çoğunu yaptık. Yapamadıklarımız da en yakın zamanda bitirmeyi hedefliyoruz” ifadesini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
YAVUZ0881 4 hafta önce
Yahu bunları gördükçe insan olduğuma lanet ediyorum o kadar yani
Şampiyon 4 hafta önce
Belediye başkanı göreve geldiği günden beri olaylar , bombalar peşi peşine inanılmaz
Nezih 4 hafta önce
Hayırdır pandemi bitti mi niye hiçbirinizde maske yok ve dipdibe siniz
Gez toz konuş dinle.He de 4 hafta önce
Havada seçim ve koltuk sevdası mı var? Sahalara mi indiniz yine. Dinleyin, dinleyin habire dinleyin. Çözüm? Eeeee.... en kısa sürede deyiverir olur geçersin. Siyaset demek böyle bişey. Biz halk olarak bunların olduğu gibi yaşama lüksümüz yok. Çok ironi.
hidayet 4 hafta önce
yaa ittifak istemeyen mhp liler unutmayin bizde variz ittifak bitsin mhp birdir tekdir
kralettin 4 hafta önce
Kırmızı çizgimiz falan çok büyük konuşmamak gerek sn Keskin. Siyasette büyük lokma yemeli büyük laf edilmemeli. Yarın öbür gün safın karşı tarafında buluşabilirsiniz hiç belli olmaz