banner851

banner955

AK PARTİ'DE SANDIKLAR KURULDU

AK Parti'de yeni il başkanının belirlenmesi amacıyla teşkilat yoklaması başladı. Sabah saatlerinde il binasına gelen delegeler kurulan sandıklara yazdıkları 3 ismin bulunduğu zarfları attı.

Siyaset 30.12.2018, 14:22 30.12.2018, 17:09
2611
Hikmet Keskin’in istifası ile boşalan AK Parti İl Başkanlığı koltuğuna oturacak ismin belirlenmesi için çalışmalar başladı. Genel merkez tarafından teşkilat yoklaması yapılması kararı doğrultusunda hızla hazırlıklar tamamlanarak, il binasında sandıklar kuruldu.

Saat 11:00'da başlayacağı açıklanan ancak 1.5 saat rötar yapan yoklama kapsamında teşkilat üyeleri il başkanı olarak görmek istedikleri isimleri kağıda yazarak, sandığa attı. İsmi il başkanlığı için telaffuz edilen partililerin teşkilat yoklaması sırasında heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olduğu gözlendi.
 
Öte yandan kararda teşkilatın etkili olmasını isteyen parti üst yönetimi, bunun için delegelerin sandık başına gitmesini istedi. Yaklaşan yerel seçimlere güçlü şekilde girmek isteyen genel merkez, eski İl Başkanı Hikmet Keskin'den boşalan koltuğa, delegelerin istediği bir ismi oturtmak istiyor. Bu doğrultuda, teşkilatın en fazla işaret ettiği ismin partiyi seçimlere götürecek kişi olmasına kesin gözüyle bakılıyor.
 
Haber: C. ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (16)
As 4 yıl önce
Mangalları kurdaydınız kümin geleceği belliydi. Çalın davulları, çaydanaşağıya... Aman aman...
Hakan 4 yıl önce
Teşkilatımız için hayırlısı olsun inşAllah.
Yalandan kim ölmüş.. 4 yıl önce
Bugüne kadar delegenin dediği dikkate alınmadı. Şimdi de aynı olacak. Yukarısı söyler ve o olur. Bari basını ve Kamuoyunu boşa meşgul etmeseniz. Biat kültüründe demokrasi olmaz.
YAVUZ0881 4 yıl önce
Siz kimi kandırıyorsunuz bu neyin tiyatrosu baş rol oyuncusu belli yapmayın bu kadar flim çevirmeye gerek yok ama ne yaparsın A...K...P ti farkı işte
..... 4 yıl önce
Keskini parti binasına bile almasınlar.. ben olsam yüzsüz gibi girmem kovuldugum yere
anadolum 4 yıl önce
cıhat gelsın
m 4 yıl önce
evinden köyünden de olmak istiyorsun sanırım, gaspçıları istemiyoruz
FALAN,FİLAN... 4 yıl önce
Sandıklar kurulur, sandıklar açılır karar çıkar sonuç açıklanır. bir bakarsınızki sandıkla alakası yok. Bir AKP geleneğidir hayırlı olsun
. 4 yıl önce
Dikkate alınır mı acaba
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık