banner851

banner614

AK PARTİ 'EVET'İ ANLATIYOR

banner619

Atatürk Bulvarı’nda esnafları ziyaret ederek evet desteği isteyen Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Biz MHP ile birlikte evet diyoruz. Peki Avrupa, PKK, FETÖ, CHP hayır diyor. Onların tek derdi var o da Recep Tayyip Erdoğan.” dedi. Çilimli’de konuşan Milletvekili Fevai Arslan ise “Cumhurbaşkanı'nın meclisi feshetme yetkisi yok. Bugünkü anayasada meclisi feshetme yetkisi var. Yeni anayasayla bunu ortadan kaldırıyoruz.” diye konuştu

banner846
Siyaset 05.04.2017, 16:40 06.04.2017, 18:51
2039
AK PARTİ 'EVET'İ ANLATIYOR
banner844

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesinde çalışmalarına Atatürk Bulvarı esnafını ziyaret ederek devam etti. Cadde esnafına halk oylaması öncesinde neden evet denmesi gerektiğini anlattı.

“Ülkemizi daha müreffeh günlere götürecek”
 Türkiye’nin vesayet anayasasından kurtulması gerektiğini söyleyen Milletvekili Keşir, esnaftan halk oylaması için destek istedi. Yeni sistem ile birlikte Türkiye’nin önünün açılacağını kaydeden Keşir, “Yeni sistemle birlikte istikrarlı ve güçlü iktidarlar, ülkemizi daha müreffeh günlere götürecek. Biz geleceğimizin daha iyi olması için MHP ile birlikte evet diyoruz. Peki Avrupa, PKK, FETÖ, CHP hayır diyor. Tüm siyasi partilerle birlikte bu değişimi başlatabilirdik. Ancak onların tek derdi var o da Recep Tayyip Erdoğan. Sizlerden isteğimiz, gelin hep birlikte bu anayasa değişikliğine evet diyelim. Devletimize düşman olanlara, milletimizden korkanlara millet iradesini güçlü bir şekilde gösterelim.” şeklinde konuştu.

“Cumhurbaşkanı'nın meclisi feshetme yetkisini ortadan kaldırıyoruz”
Düzce Milletvekili Fevai Arslan ise Çilimli ilçesinde Salı pazarını ve ilçe esnaflarını gezdi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne herkesin evet demesini beklediğini kaydeden Arslan, “Cumhurbaşkanı'nın meclisi feshetme yetkisi yok. Bugünkü anayasada meclisi feshetme yetkisi var. Yeni anayasayla bunu ortadan kaldırıyoruz. HDP ile CHP'nin 'Tek adamlık geliyor. Diktatörlük geliyor' söylemlerini ortadan kaldırıyoruz. Bu sistemle birlikte tek adamlığı ortadan kaldırıyoruz. Cumhurbaşkanı 5 artı 5 iki dönem seçilebilecek." diye konuştu.

Keskin: Ülkeyi milletimiz yönetecek
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de Gölyaka’nın Saçmalıpınar Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Yeni sistemle yapılacak olan tüm seçimlerde sandıktan milletin iradesinin çıkacağını kaydeden Keskin, “Sandıktan tek başına halkın güvenoyunu ve reyini almış mutlak hükümetler çıkacak.” dedi.

“Tek başına iktidarlarla refah seviyesinin yükseldiğini hepimiz görüyoruz” diyen Keskin, “ Ülkemizin bir daha koalisyon yaşamaması için tek başına iktidar olması için 16 Nisan’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için Halk Oylaması yapılacak. Bu halk oylaması ile yeni sistemde cumhurbaşkanlığı için cezai, hukuki ve siyasi sorumluluk getiriyoruz. Kim getiriyor sizler yani milletimiz. Hükümet tek başına olacak ama ilk defa millete ülkeyi yönetme imkânı doğacak." diye konuştu.

Yorumlar (19)
murat 4 yıl önce
kim ne verirse versin bedeli çok ağır olacak
Ne diyor 4 yıl önce
Ne diyor büyük, yüce vekilimiz, siyaset guru'su " bir gece ansızın fındığa müdahale edebiliriz ". Sırf fındık üreticisinin oyunu almak üzere kurduğun bu cümle
senin nasıl bir siyasetçi olduğu gösteriyor..
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
TÜRKİYE'Yİ, CUMHURİYETİ VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I SEVDİĞİ İÇİN "HAYIR" DİYECEK ÇOK KİŞİ VAR...
Hasan 4 yıl önce
Tek meselemiz Erdoğan değil memleket
yorumsuz 4 yıl önce
Feavi arslan desene referandum kendi kitapcigini bile okumamis. Yahu millete dagittiginiz brosurde bile yaziyor. Cocuk mu var karsinizda kandiriyorsunuz fesih konusunda? Birakin bu isleri de once kendiniz okuyun.
Konuralp 4 yıl önce
Yaptığımız yorumda küfür hakaret yok neden yayınlamıyorsunuz ?
DÜZCELİ 4 yıl önce
EL TUŞMAK HARAM DEGİL Mİ BU SİYASET WARYA
güzel düzce 4 yıl önce
11.mad.;Cumhurbaşkanının, seçimlerin yenilenmesine karar vermesi halinde TBMM genel seçimi ile cumhurbaşkanı seçimi birlikte gerçekleştirilecek.Şimdi bu madde fesih değilde nedir.bu kadar yalan söylenmez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın