banner851

banner614

AK PARTİ GÜMÜŞOVA’YA TAZE KAN!

banner619

AK Parti Gümüşova 6.Olağan İlçe Kongresinde eski ilçe başkanı Necmi Kurt’un yerine Genel Merkez tarafından aday gösterilen Cihan Ünal tek listeyle gidilen kongrede başkanlığa seçildi.

banner846
Siyaset 21.10.2017, 12:02 21.10.2017, 17:55
2077
banner844

AK Parti Düzce ilçe teşkilat kongreleri Gümüşova’da yapılan seçimle sona erdi. Gümüşova ilçesinde yapılan kongrede mevcut başkan Necmi Kurt’un yerine genel merkez tarafından aday gösterilen Cihan Ünal, AK Parti Gümüşova İlçe Teşkilatının yeni başkanı oldu.

Kongreye AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti 23. Dönem Milletvekili Celal Erbay, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, belediye başkanları, ilçe başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, partililer, delegeler katıldı.

Divan kurulunun oluşturulması ve Saygı Duruşu ile İstiklal Marşının okunmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongrelere yönelik bir sinevizyon gösterisi ve Erdoğan’ın tebrik mesajını içeren video izletildi. Kongrenin açılış konuşmasını görevinden ayrılan Necmi Kurt yaptı. Kurt'un ardından Milletvekili Keşir, İl Başkanı Keskin, 23. Dönem Milletvekili Celal Erbay konuştu.  Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap ilçede belediye eliyle yapılan çalışmaları anlattı. Azap, Düzce’deki ilçe belediyeleri arasında köylerin çöplerini toplayan tek belediye olduklarına dikkat çekti.

Kongrede faaliyet raporu ve gelir gider tablosu ibra edildi. Ardından da delegeler seçime giderek oylarını kullandı. Oyların sayılmasının ardından Cihan Ünal, AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı oldu.

Ünal’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:
Ali Sevim, Mustafa Altuntaş, Burhan Çakır, Eray Türken, Olgun Bulgan, Fatma Azap, Hülya Altaş, Fatih Uğurlu, Sadettin Tama, Özgür Ören, Nurettin Koz, Ahmet Şahin, Hamiye Zeki ve Musa Çalış.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (5)
e30 cengiz 4 yıl önce
Seçtirilen Başkana hayırlı olsun.Allah utandırmasın.
Bizlere demokrasiyi yanlış öğretmişler, verilene razı gelicen eyvAllah diyecen.
Reis 4 yıl önce
Adam adam adamın hası
Vatandaş 4 yıl önce
Vatana millete hayırlı olsun iyi bir kardeşimiz
duzcelı 4 yıl önce
secım öncesı verılen vaatler var kentsel donusum asar projesı fılım plotosu fuar alanı otopark sorunu ssk yanına buyuk bır camı melen park şehır içi ve cevre yolları acılması azmımıllı okuku ve ıtfayıye yerının park olması bu sözlerın yerı
duzcelı 4 yıl önce
düzce merkezde oturan bırı olarak ben beledıye baskanın boyuna yuzunun gulmesıne yuruyuşüne bakmam ben söz verılen yatırımlara cocugumun torunumun iyi bır duzcede yasamas için yapılan hızmetlere bakarım cunku verılen oyun vebalı var