banner851

banner955

AK PARTİ İL BAŞKANINI SEÇİYOR

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in istifasının ardından boşalan il başkanlığı koltuğu için harekete geçildi. Yarın parti binasında, il ve ilçe teşkilatları tarafından belirlenen 3 isim için sandık kurulacak. Yapılan temayül yoklamasından çıkan isim ise AK Parti Genel Merkezi’ne gidecek.

Siyaset 29.12.2018, 11:36 30.12.2018, 12:36
5374

“Görevimin başındayım” demesine karşılık istifa etti

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in, uzun zamandır konuşulan görevinden istifa ettirileceği söylentilerine karşılık geçtiğimiz 1 Aralık tarihinde basının karşısına geçerek, “bir sonraki seçimlere kadar görevimin başındayım” açıklamasının ardından dün, parti binasında yaptığı basın açıklaması ile hem partililerden hem de Düzcelilerden helallik isteyerek, istifasını ilan etti.

Gözler koltuğa kimin oturacağına çevrildi

Keskin’in 4 yıldır sürdürdüğü il başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından ise gözler, iktidar partisinin boşalan il başkanlığı koltuğuna kimin oturacağına çevrildi.

3 isim için sandığa gidilecek

İstifa açıklamasının ardından ise harekete geçildi. Yeni AK Parti İl Başkanı için il ve ilçe teşkilatları tarafından önerilen isimlerden 3 kişi belirlenecek. Belirlenen 3 isim için yarın parti binasında saat 11.30’da sandıklar kurulacak. Genel Merkez’den gelen görevli gözetiminde yapılacak olan temayül yoklamasının ardından sandıktan çıkan isim AK Parti Genel Merkezi’ne götürülecek.

Öte yandan, 31 Martta yapılacak yerel seçimler öncesinde gelen istifa haberinin ardından koltuğa oturacak isim, iktidar partisinin kalesi olan Düzce’de seçimleri kazanabilmesi için büyük önem arz ediyor.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (71)
Düzceli 4 yıl önce
hikmet keskinle mustafa keskının akrabalı varmı
Kalemşör 4 yıl önce
Mustafa Keskin en isabetli seçim olur.
veysel 4 yıl önce
yetmedimi fevai ekolü ne yaptı düzce için yeter artık düzce kendi içinden birini çıkart yada elveda
Yazmasanızda yollu-yorum! 4 yıl önce
Kim bu işibilen trol?30 tane mesajı yayınlanmış.Bir mesaj attık fevai yalakalarından sıra gelmedi,tabii işinizede gelmedi yayınlamadınız.Öncüyle fevai arasında birşeymi var??..
SEMİH CELAL 4 yıl önce
Hikmet keskin yaptığı yolsuzluk ve terbiyesiziğinin cezasıını almadan istifayla kurtulacağını mı zannediyor?
İkinci şımarık, terbiyesiz ve ukala fevai aslan ve ekibi mi? Yazıklar olsun!
Adam gibi adamlar ve önce insanlığını ispatlamış adamlar lazım.
Realist 4 yıl önce
Fevai Aslan lobisi oluşmuş gördüğüm kadarıyla yazık çok yazık.
Düzce’nin neyi eksik ? diye halkıyla dalga geçeni mi başkan yapacaksınız.Düzcenin adam olması için dışardan cevval biri lazım.Herşeyden önce Sağlıkta Hikmet’in düzeni yıkılsın
Gölyakalı 4 yıl önce
CİHAT ÇELİK DİYENLER HEPSİ AKRABASI KÖYLÜSÜ.BABASI OKADAR İYİ SİYASETCİYDİDE NEDEN BİR TÜRLÜ VAKİL YAPMADI ANKARA.GÖLYAKAYA NE YAPTIDA DÜZCEYE NE YAPACAK AKRABALARI İSTİYOR TABİ KÖYLÜSÜNDEN BAŞKA AKRABASINDAN BAŞKA NE YAPMIŞ GÖLYAKA İÇİN SIRA DÜZCEDE ORAYI SÖMÜRECEKLER FIRSAT VERİRSELER.CİHATA SORMAK LAZIM KAYYUMLUKTAN ALDIĞI PARALAR NE OLDU ÖNCE ONUN HESABINI VERSİN????
Kılıç 4 yıl önce
Bence Faruk özlü daha deneyimli iki görevi birlikte yapar demedi deme belediye ve il başkanlığını bildiginiz gibi bakanlık yaptı güçlü güçlü
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık