banner614

AK PARTİ SEÇİM İÇİN ALARMDA...

banner619

Ak Parti Düzce İl Teşkilatı, seçime hazırlıklı olunması yolunda yaptığı açıklamanın aksine Muhalefetteki sessizlik sürüyor. Üç Milletvekili ve Belediye Başkanıyla birlikte yaptığı ortak açıklamada “seçime hazır olun” mesajı verilmişti.

banner846
Siyaset 03.08.2015, 17:29
3841
AK PARTİ SEÇİM İÇİN ALARMDA...
banner844

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 45 günlük hükümeti kurma süresi 24 Ağustos'ta doluyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçime kadar azınlık hükümeti formülünü gündeme getirmesi ve daralan koalisyon görüşmeleri takvimi Ankara'da 'erken seçim senaryolarını' canlandırırken, teşkilatları da hareketlendirdi.

Hafta sonu Ak Parti Düzce İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce’nin üç milletvekili Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’le birlikte seçim startı verdi. Basın toplantısında Ak Parti’nin tüm teşkilatlarıyla birlikte sahada olmaya devam edeceği vurgulandı. 

Ak Parti’de teşkilatlarda olası erken seçim için hazırlıklar başlarken, Düzce’deki muhalefet suskunluğunu koruyor. 7 Haziran seçimlerinin ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada erken seçime göz kırpması ve koalisyon kapılarını kapamasına karşın Düzce teşkilatında hiç bir kıpırtı yok. Öyle ki MHP Lideri geçtiğimiz günlerde yine Genişletilmiş İl Divan toplantıları için meydanlara inerek parti teşkilatlarına, “Erken seçime hazırlanın” talimatı verdi. Ancak Düzce’de üçüncü parti konumuna düşen Milliyetçi Hareket Partisi’nde kabuğuna çekilmiş vaziyette. Seçimin ardından İstifalar ve görev değişiklikleri ile gündeme gelen Cumhuriyet Halk Partisi’nde ise örgüt içi yenilenme ile meşgul.

Durum böyle olunca muhalefet partilerinde “değil seçim startı”, açıklama yapmaktan bile kaçınılıyor. Ak Parti kanadı ise olası erken seçim için teyakkuza geçerken, muhalefetin nasıl bir mesafe alacağı merak ediliyor.

Yorumlar (17)
vatandaş 6 yıl önce
türkiyenin ne hale geldiğinin farkındamısınız,,,,erken seçimde bunun faturasını tabiki ödeyeceksiniz,,,,,siz istediğiniz kadar alarm''a geçin artık takke düştü kel göründü,,,,,,
PARTİLİLER 6 yıl önce
GERÇEKTEN AK PARTİNİN TÜM KADROLARI SAHADAMI?LUTFEN KENDİNİZİ KANDIRMAYIN KIRGIN KÜSGÜN PASİVİZE EDİLMİŞ YÜZÜNE BAKILMAYAN BİR DÜNYA TEŞKİLAT MENSUBU VAR LUTFEN KENDİNİZE GELİN LUTFEN FEVAİ BEY,İ ADAY GÖSTERMEYİN YOKSA KAYBEDECEĞİZ TEPKİ ÇOK.
FATİH 6 yıl önce
...SARAYI YAPARKEN DEVLETİN İTİBARI İÇİN HARCANAN PARANIN HESABI YAPILMAZ DİYE ALGI YAPMA KALLEŞLERE SIKILAN MERMİNİN HESABI YAPILMAZ EĞER TEKRAR İKTİDAR OLMAK İSTİYORSAN .DÜZCE MİLLETVEKİLLERİNİ DEĞİŞTİR TAVSİYEMDİR ACİZANE FİKRİM ..
FATİH 6 yıl önce
EĞER TEKRAR İKTİDAR OLMAK İSTİYORSAN ÇÖZÜM SÜRECİNİ SONLANDIR.ŞUNU BİRDAHA YAPMA YOK PKK İLE MÜCADELEDE ŞUKADAR PARA HARCADIK ŞUKADAR MÜHİMMAT HARCADIK.EDEBİYATI YAPMA VATAN MÜDAFASINDA PARANIN HESABI YAPIMAZ. SEN NASIL SARAYI YAPARKEN DEVLETİN ....
FATİH 6 yıl önce
.... VERMEDİĞİNİZ TAVİZ KALMADI ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ KALLEŞLERLE PAZARLIK MÜZAKERE EDİLMEZ. AMA AKP SİZ, BU VATANIN TOPRAGI NAMUSUMUZDUR SEN BUNU ÇİĞNETTİN. TOPRAĞIMIZA GÖZ KOYANIN GÖZÜNÜ OYMALISIN.
FATİH 6 yıl önce
HER ŞEY OLABİLİR.İKTİDAR OLAMADIKLARI İÇİN BONBALAR PATLAMIŞ OLABİLİR.AÇILIM SÜRECİ BİTMEDİ TAMGAZ DEVAM.BAKMAYIN AĞIZ DALAŞINA .OLAN 40 ŞEHİDİMİZE OLDUASKERİN ÇNÜNDEN PKK GEÇERKEN VUR EMRİ VERMEYEN HÜKÜMET AKP İDİ ŞEHİT ANALARI AĞLAMASIN DİYE DİYE
seçmen 6 yıl önce
Siyasette boşluk bırakmayacaksın.bırakırsan o küçücük mustafa o büyük boşluğu gelir doldurur
ALPEREN 6 yıl önce
Allahın izniyle şartlar ouştuğunda Alperenler İsa Başkanın koordinasyonunda eğitimli ve donanımlı dava ehli bir adayla seçimlerde memleket ve dava için boy göstercektir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık