banner851

banner955

AK PARTİ TEŞKİLATI KÖY KÖY GEZİYOR

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Düzce il genelindeki köyleri ziyaret ederek ilçe teşkilatları, muhtar ve köylülerden gelen sorun ve sıkıntıları yerinde dinledi. İl Başkanı Keskin, vatandaşların sorun ve taleplerinin yerinde alınması için önemli bir fırsat olduğunu söyleyerek, “2024’e kadar Düzce’nin köylerinde yolu olmayan, suyu olmayan köy bırakmayacağız.” dedi.

Siyaset 29.12.2021, 14:45 29.12.2021, 13:59
1166
AK PARTİ TEŞKİLATI KÖY KÖY GEZİYOR

AK Parti Düzce Teşkilatları, saha faaliyetlerine köy ziyaretleriyle devam ediyor.  Düzce Merkez başta olmak üzere, ilçe, belde ve köyler aralıksız olarak ziyaretlerini sürdüren ve vatandaşların sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyen AK Parti İl Teşkilatı gece gündüz demeden Düzcelilerle buluşmak için ziyaretlerini sürdürüyor.

Son olarak AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki parti mensupları Düzce Merkez’e bağlı Doğanlı ve Muncurlu köyleri ile Çilimli ilçesine bağlı Tepeköy ve Pırpır köylerinde vatandaşlarla buluştu. Teşkilat mensupları kendilerine yoğun ilgi gösteren köylülerin sorun ve taleplerini dinleyerek tek tek not aldı.

‘Gittiğimiz her yerde sorunları görebiliyoruz’

Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Keskin, “Bu gün Merkez İlçe köylerinden Doğanlı ve Muncurlu köylerini dolaştık. Arkasından Çilimli Pırpır Köyü’ne gittik. Yaptığımız ziyaretin en sonundan Çilimli Tepeköy’e geldik. Köy ziyaretlerimiz büyük bir ilgi görüyor. Gittiğimiz her yerde sorunları görebiliyoruz. Geçtiğimiz yollardan yolların bozuk olup olmadığını görüyoruz. Teşkilatımızın ve vatandaşlarımızın istediği talepleri daha yakından görme fırsatı buluyoruz. Bir taraftan da yaptığımız projelerinde takibini yapmış oluyoruz. Mesela Pırpır Köyünde büyük bir yatırım var. Su alt yapı projeleri 1 buçuk milyon civarında yatırımı var burada.” dedi.

‘Yolu suyu olmayan köy kalmayacak’

 Düzce’nin köylerindeki yol ve su problemlerinin 3 yıl içinde bertaraf edileceğinin altını çizen keskin, “Özellikle yol ve su projelerini 2024’e kadar bu memlekette bitirmek istiyoruz. Dolayısıyla bu köy ziyaretlerinde yakinen bunları görmüş oluyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyetini ölçmüş oluyoruz. İnşallah Allah Devletimize zeval vermesin. 2022, 2023 ve 2024 yılarında biz Düzce’nin köylerinde yolu olmayan, suyu olmayan köy bırakmayacağız. Köylerinde daha yaşanır hale gelmesi için biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (7)
Düzceli 12 ay önce
Her sene aynı şeyleri anlatıyorlar siz de inanıyorsunuz öyle mi? Size çoğu şey müstehak be !
Suat 12 ay önce
Kalivi konutlar afat in icerisi gundolamasina giden yol yok mesela sanki meteor taslari delmiscesine kocaman cukurlar..EEE HANİ YOLU OLMAYAN YER KALMAYACAKTI
Köylü 12 ay önce
Düzce akcakoca kurukavak köyünde yol denen şey yok öküz arabası yolu gibi duzceye bağlı değil öyle ya bizim köy
Şampiyon 12 ay önce
Hemşerim 20 yıl sonramı aklınıza geldi köyler … Gelecek seçimde Akp tarihin tozlu senelerinde yerini alacak inşAllah…
Köylü 12 ay önce
Samandere köyünde asfalt Beltur un işlettiği tesise kadar geldi nedense.. Devamı yok Mezarlığımızın yolu bile toprak hizmet dedikleri bu olsa gerek....
DİPSİZGÖL KÖYÜ 12 ay önce
Köyümüzde alt yapı sorunu/su sorunu/yol sorunu ve sayamadığım bir çok sorun var iski su içiyor bizden giden sularla bence gerekeni yapmanızı önemle arz ederim sayın başkan.
şakacı 12 ay önce
PARDON 20 YILDIR SİZ HEM YERELDE HEMDE GENEL DE İKTİDAR DEĞİLMİSİNİZ ?HAYAL SATMAYA DEVAM..