banner851

banner955

AK PARTİ’DE BEKLENEN İSTİFA!

AK Parti eski İl Başkanı Hikmet Keskin’in ardından yönetimi de toplu olarak istifasını partiye sundu. Genel merkezde mülakata alınan adaylar arasından kimin il başkanı olacağı bugün-yarın belli olacak. Şimdi gözler yeni il başkanı için Ankara’da…

Siyaset 08.01.2019, 13:39 08.01.2019, 14:58
3155
AK PARTİ’DE BEKLENEN İSTİFA!

AK Parti’nin Düzce teşkilatlarının başına geçecek isim bu hafta belli oluyor. Hikmet Keskin’in genel merkezin talimatıyla görevden ayrılmasından 10 gün sonra yönetimi de toplu olarak istifasını partiye sundu.

AK Parti Düzce İl Başkan Vekili Özgür Bergut tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Yeni il başkanımızın yeni yönetimini kurması ve göreve başlamasını sağlamak amacı ile mevcut il yönetimimiz, yedek, asil, demokrasi hakem kurulu, disiplin kurulları olarak istifasını genel merkezimize sunmuştur.” bilgilendirmesi yapıldı.
Bilindiği gibi AK Parti İl Başkanlığı’na aday olan aralarında eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin ve iş insanı İsa Şengüloğlu’nun da bulunduğu adaylar, bugün mülakat için Ankara’nın yolunu tuttu.

Yeni il başkanının belirlenmesi amacıyla genel merkezde görüşmeye alınan partililerden birisi bu önemli görevi üstlenecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla koltuğa oturacak ismin bugün-yarın açıklanması beklenirken, teşkilat yoklaması ve istişareler ışığında tüm okların partinin Düzce’deki emektarlarından Mustafa Keskin’i işaret ettiği konuşuluyor.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (22)
Ak partili 4 yıl önce
Biz vatandaş olarak değişim diye yırtındkça bize hala eskiyi dayatma peşindeler.Mustafa Keskinin siyaset yaptığı dönemdeki hangi başarısına istinaden bugün il başkanı yaplıyor.Değişim yoksa oyda yok kardeşim yeter artık yaa
çok şükür 4 yıl önce
çok şükür gittiler. şimdi sokaklarda burnunuz yerde gezin. havanızdan geçilmiyordu. bu milletin ahıyla ne yapacaksınız bilmem. akrabalarınız ne yapacak şimdi. kurumlarda söz dinlemez. amir takmaz tavırları ne olacak bakalım.
Ayşe Batur 4 yıl önce
Hemşerilerim, bu teşkilat kendi içinde menfaatler uğruna bir çok parçaya bölünmüş. Düzcede sağlam bir derse ihtiyaçları var. Ömer beyi yıllardır tanırım. Belediyede çok büyük hizmetleri olacağından eminim. Bir dönem deneyelim derim.
Ali 4 yıl önce
Bu teskilat, bu süreçte başta hikmet olmak üzere istifa ederek ihanet etmiştir
Misafir 4 yıl önce
Bence hikmet keskin ve ekibi devam etmeli
Misafir 4 yıl önce
O kadar emek ver, uğraş çabala fatura emektar a kesildi. Bu gibi durumlarda nifakcilara inanıp yönetimi yenilemek kan kaybına neden olur ve parti kaybeder.
Muharrem tok göz 4 yıl önce
Ankara'ya sade Mustafa ile İsa mı gitti benim bildiğim beş kişi acaba bu medya iki kişiyi mi öneriyor
Gerçek 4 yıl önce
Hakir gördüğünüz dinlemediğiniz ( aman be) dediğiniz o insanların ahı var üzerinizde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık