banner851

banner955

AKÇAKOCA’NIN KÖYLERİNİ TEK TEK GEZDİLER

AK Parti İl Başkanı Keskin ve beraberindeki parti yöneticileri Akçakoca’nın köylerini ziyaret ederek, vatandaşın nabzını tuttu. Ziyaretlerde, AK Parti İl Başkanı Keskin ve AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Siyaset 04.08.2022, 11:30
786
AKÇAKOCA’NIN KÖYLERİNİ TEK TEK GEZDİLER
banner986

AK Parti Düzce Teşkilatları, 2023 seçimleri öncesinde, köy ziyaretlerini hızlandırdı.  AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin tarafından Akçakoca İlçesine bağlı köylere yönelik ziyaret programı düzenlendi. Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti Akçakoca’ya bağlı Edilli, Tahirli, Kalkın, Paşalar, Hasançavuş, Melenağzı, Nazımbey, Uğurlu, Esmahanım ve Yenice köylerini ziyaret ederek Köy Muhtarları ve Köy Temsilcileriyle bir araya gelip köylerin sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi.

Gerçekleştirilen köy ziyaretlerine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in yanı sıra, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Lehuza Sarıca, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri Sinan Cumhur, Mustafa Erez ve Parti üyeleri katıldı.

KESKİN: “2023 Seçimlerinde zaferle çıkarak yolumuza devam edeceğiz”

Melenağzı köyünde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “Bugün Akçakoca’dayız, burası Melen ağzı köyü. Tüm Türkiye’de olduğu gibi AK Parti teşkilatları gönülden gönül ‘e seferle 2023 seçimlerinde zaferle yolumuza devam edeceğiz. Burada değerli köy muhtarımızla, köy sakinlerimizle, hanım efendilerimizle, Milletvekilleri ve teşkilatımız olarak bir araya geliyoruz. Dertlerini tasalarını dinliyoruz, yaptıklarımızı yapamadıklarımız anlatıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımıza AK Partimize büyük teveccühü canlı olarak görüyoruz. Hepsinden Allah razı olsun. Ben bu sözlerle 2023 yılına İnşallah Allah’ın izniyle bu Milleti arkamıza alarak zaferlerle emin adımlarla gittiğimizin altını çizmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Çakır: “Düzce’de sıkılmadık el bırakmayacağız”

Milletvekili Fahri Çakır ise yaptığı konuşmada, Düzce’de sıkılmadık el bırakmayacaklarını kaydederek, “Şüphesiz arkamızdaki görünen denizden de bellidir burası Karadeniz Akçakoca Melenağzı. İstanbul’a su temin eden Melen akarsuyunun denize kavuştuğu yer, önemli bir yerdeyiz. Güzel bir köyümüz, bu köyde fevkalade karşılandık. Dolası ile teşkilat başkanlığımızın ve teşkilatlarımızın programları dahilinde sıkmadık el bırakmadık, bırakmayacağız. Gidilmedik köy, çalmadık kapı bırakmayacağız.

Dolasıyla Cumhurbaşkanımız talimatıyla var olan çalışmalarımızı yaz demeden, tatil demeden, kar kış demeden sürdürdüğümüz çalışmalara bu yaz da kapıları çalarak devam ediyoruz. Bu devam ettirdiğimiz çalışmaların içerinde vatandaşlarımızla hasbihal etmek, sorunlarını dinlemek, yaptıklarımızı gözden geçirerek eksiklerimizi tamamlamak adına buralardayız. Dolayısıyla vatandaşlarımızın teveccühünden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bugün Akçakoca’yla devam ediyoruz. Yarın bir başka ilçeyle birlikte olacağız. Çalışmalarımıza İnşallah yaz boyunca getirip, inşallah 2023 de finali yapacağız” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (5)
Yorukkoyu cakallari 2 hafta önce
Yorukler koyu universite bolgesini unuttunuz.tabi ya garanti goruyorsunuz.yorukler koyu cakallari dere yatagindaki selde yikilan agaclari birbirine peskes ettiler. Yandas olduklarini fark ettim.dogalgazi getirmediniz. Verdigimiz oylar haram olsun.sakin gelmeyin.kovmustan beter olacaksiniz
Yazıklar olsun... 2 hafta önce
Her seçim öncesi karşılaştığımız vahim tablo. Seçim son düzlüğünde sahalara inip seçim sonrası kabuğuna çekilmek. Dilin kemiği yok, vaadleri atabildiğin kadar at, sırala, seçim sonrası çeşitli bahaneler üreterek çözüm üretme. Bendeki siyasi irade karşılığı “Ye kürküm ye” misali, kendisini ve yandaşı zengin et diğerlerini ise ötekileştir.
Madur 2 hafta önce
Merak ediyorum bunlar doları euroyu ,elektrik ,doğal gaz ,benzin ,mazot patates ,soğan yani bu pahalılığı millete nasıl izah ediyolar
08YAVUZ81 2 hafta önce
Vah vah YALNIŞ yerde geziyorlar oyları suriyelilerden araplardan katarlilardan afganlilardan talep edecekleri yerde mülteci olmuş ackakocalılardan yani bizlerden talep ediyorlar hava sıcak güneşte gelmemek lazım
cash81 2 hafta önce
geldikleri gibi giderler
26
açık