banner851

banner614

AKILLARDAKİ SORU

banner619

Seçimlerde tek başına iktidarı kaybeden ve yüzde 40’lara gerileyen Ak Parti’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, 1 Kasım öncesinde birçok ilde 'açılışlara katılması' bekleniyor. Erdoğan 7 Haziran öncesinde birçok ilde tamamlanan yatırımların açılışını yapmış fakat Düzce’ye gelmemişti. 1 Kasım öncesi Erdoğan’ın Düzce’de yapımı devam eden yatırımlardan herhangi birinin 1 Kasım’a kadar kurdelesini kesmeye gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

banner846
Siyaset 15.09.2015, 11:07
5052
AKILLARDAKİ SORU
banner844

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 7 Haziran milletvekilleri seçimlerinde olduğu gibi 1 Kasım öncesinde de birçok ilde tamamlanan yatırımların açılış törenlerine katılacağı yaygın medyada sık sık dillendiriliyor. Erdoğan’ın farklı illerde yapımı tamamlanan yatırımların açılışlarına katılması bekleniyor. Yaşanan gelişmeler Erdoğan’ın Düzce’ye gelip gelmeyeceği sorusunu akıllara getiriyor. Erdoğan’ın 7 Haziran’dan önce Düzce’de tamamlanan bir yatırım bulunmadığı için Düzce’ye gelemediği düşünülürken yeniden açılışlara katılmasının gündeme geldiği şu günlerde Düzcelilerin en çok merak ettikleri noktalardan biri Cumhurbaşkanının Düzce’ye gelip gelmeyeceği oldu.

Yapımları devam eden ve tamamlanma oranı yüzde 85’lerde olduğu belirtilen hastane inşaatı, yüzde 50’sinin tamamlandığı ifade edilen terminal inşaatı ile yaşanan sorunlardan dolayı bir türlü inşaatına son noktanın koyulamadığı kültür merkezi gibi Düzcelilerin açılacağı günü sabırsızlıkla beklediği yatırımlar için Erdoğan’ın 46 gün içerisinde Düzce’ye gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Ayrıca açılışlara katılacağı konuşulan Erdoğan’ın halka güven ve istikrar ortamının korunmasına yönelik özellikle vurgu yapacağı belirtiliyor.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (25)
vatandaş 6 yıl önce
Sayın Cumhurbaşkanımız neden Helsinki Düzceye.Düzceye en son hizmeti Necmi Hoşver Üniversiteyi kazandırarak yapmıştır Düzenin vekilleri ne yapmış elle tutulur çıkıp açıkladılar?
çözülme 6 yıl önce
haburu, osloyu, valiliklere teröristlere müdahale ettirmeyin emirlerini, 17-25 aralık sürecini, akillerinizi, şehitlerimizin cebinden çıkan vasiyetnameleri, dolmabahçeyi, öcalanı öven konuşmaları, Barzani ile Baydemir ile şiwan ile elele unutmayacgz
uçan tank 6 yıl önce
dünyada böyle bir şey yok ve yapılmadı, fotomontaj ile oluşturulan bir resme bile inanan gafiller topluluğu sizinle aynı dünyada nefes almaktan bile utanıyorum, bi gidin yaaaa...
Yüreklerdesin 6 yıl önce
inşaallah başımızın tacısın c. baskanımız bu sefer degişiklik olsun die şu uçan tankla gelirmisiniz burda zoruna gidene iyi gelir mutluluktan uçu verir onlarda belkim
Acılıslar ve secim 6 yıl önce
Böyle şeylerde nedense hep secim öncesi olur.Açılışlar, kurdelalar vs vs.Bizde yedik zaten:)))
hamidiyeli 6 yıl önce
1 kasımdan önce açılışlaramı katılacak yoksa mitingmi yapacak??
Koyun 6 yıl önce
Koyunlar hazır ve de nazır. Verimlilik üst düzeyde.
fevai ve keleş''te hazır ve de nazır. siyasetin bu iki yıldızı ile Düzce hak ettiği gibi sürünmekte.
Xx 6 yıl önce
Küçük enişte gibi muhabbete gelir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu