banner851

banner955

Altundal Bağımsız aday

Kaynaşlı Belediye Başkanı Eftal Altundal, AKP'nin 29 Mart yerel seçimlerine başka bir adayla girme kararı almasının ardından ilçeden bağımsız aday oldu.

Siyaset 14.02.2009, 15:27
288
Altundal Bağımsız aday

Yerel seçimlere az bir süre kala bağımsız adaylık konusunda da gelişme yaşanmaya devam ediliyor. AK Parti tarafından Kaynaşlı Belediye Başkan adayı olarak İsmail Korkmaz'ın seçilmesinin ardından nasıl bir karar vereceği merak edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Eftal Altundal, adaylığı konusunda son noktayı koydu.

Altundal, partisi tarafından aday gösterilmeyince Kaynaşlı Belediye Başkanlığı için bağımsız aday oldu. Altundal'ın yaptığı geziler ve görüşmelerin ardından böyle bir karar aldığı öğrenilirken pazartesi günü de basın toplantısı düzenleyerek kararını açıklayacağı belirtiliyor.

Diğer taraftan AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin'in Altundal'a arasının iyi olmadığı bilinirken partinin bu karar doğrultusunda nasıl bir karar alacağı da ilerleyen günlerde belli olacak. Altundal'ın bağımsız aday olarak resmi başvuru da bulunduğu da konuşulan konular arasında.

banner844
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu