banner851

banner955

Anavatan Mesut Yılmaz'ın peşinde mi?

Erkan Mumcu, genel başkanlığı bırakacağını açıkladı. Gelişmelerin ardından gözler partinin eski genel başkanlarından Mesut Yılmaz'a çevrildi.

Siyaset 12.09.2008, 09:46
217
Anavatan Mesut Yılmaz'ın peşinde mi?

Anavatan Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu toplantısında 18 Ekim 2008 tarihinde olağanüstü büyük kurultaya gitme kararı aldı. Partinin Genel Başkanı Erkan Mumcu, kurultayda genel başkanlığı bırakacağını açıkladı.. Açıklama ile birlikte partide gözler partinin eski genel başkanlarından olan ve halen bağımsız milletvekili olarak mecliste olan Mesut Yılmaz'a çevrildi.

Anavatan Partisi içinde belirli grupların Yılmaz'ın adaylığı durumunda partinin aynı zamanda meclise da taşınmış olacağı görüşünü taşıdıkları dile getiriliyor. Ancak henüz Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'a resmen teklif götürülmedi.

Öte yandan Anavatan Partisi kulisleri içinde Genel Başkan Yardımcılarından Murat Akdeniz, Ebru Kurban Yaldız, Salih Uzun ve Niyazi Kahveci’nin yanı sıra Ahmet Özal ve Üsküdar İlçe Başkanı Metin Karadayı’nın isimlerinin de genel başkan adayları olarak geçtiği öğrenildi

banner844
Yorumlar (0)
20
açık