banner851

banner614

ANITPARK AKŞENER İÇİN HAZIRLANDI

banner619

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in bugün saat 14.30’da Düzce’de yapacağı mitingi için hazırlıklarda son aşamaya gelindi. Mitingin yapılacağı Anıtpark Meydanı’nda geniş güvenlik önlemleri alınırken, mitinge gelen vatandaşlar üst aramasının ardından alana alınmaya başlandı.

banner846
Siyaset 19.06.2018, 13:42 19.06.2018, 15:53
2557
banner844

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Genel Seçimler öncesinde Düzce, önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. İYİ parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener bugün saat 14.30’da Anıtpark Meydanı’nda vatandaşlara seslenecek.Miting zincirine Düzce’yi de ekleyen Akşener’in gelişi öncesinde hazırlıklar sabah saatlerinde başladı. Üzerinde “Yüzünü Güneşe Dön” yazılı Akşener’in dev posteri ve Türk Bayrağı alana asıldı. Ayrıca İYİ Parti ve Türk Bayrakları vinç yardımı ile asılarak alan donatıldı. Akşener’in Düzcelilere hitap edeceği platformun yanında led ekranlar asıldı. Güvenlik amacıyla alanın etrafı barikatlarla çevrildi. Düzce Emniyeti tarafından geniş güvenlik önlemleri alınan mitingde çok sayıda polis ekibi görev yerlerini aldı.Miting için alana gelenler yapılan üst araması ile alana alınmaya başlanıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
düzceli 3 yıl önce
boş rüzgar bu... balon yakında patlar. millet sandıkta verir cevabını..
Doğrucu köylü 3 yıl önce
2000 öncesine bakıyorum tüpraşımız türk telekomumuz sekamız paşabahçemiz demir çelik izmir limanımız mersın limanımız sabiha gökçenimiz sümerbankımız şeker fabrikalarımız konya buğday ambarımız vardı ya şimdi
81 61 3 yıl önce
Biz lafa degil icraata bakariz. Bunlar 2000 oncesi siyaset kafasiyla konusuyorlar. Turkiye,ye ne yapildigini gormek isteyenler 2000 oncesine baksinlar
Hs 3 yıl önce
İnşAllah iyi olacak
aktroller napsanız boş 3 yıl önce
napsanız boş %35 siniz artık düzcede bekle ve gör
Oz duzceli koylu 3 yıl önce
InşAllah mhp alır akp ac kalsin
çilimli li 3 yıl önce
MERAL AKŞENER BOLUDAN DÜZCEYE GEÇTİ..YANİ YAN YANA OLAN İLLERDE MİTİNG YAPIYOR TAŞIMA OLMASIN DİYE..HELAL OLSUN
Reis 2023 3 yıl önce
Burası cumhur ittifakının kalesi burdan sana ekmek çıkmaz...
Ne ittifakıymış? 3 yıl önce
Sen kendisine it denilen Bozkurtun, Milliyetçiliği ayaklar altına alınan Bir milliyetçinin sözde reyize oy vereceğini mi sanıyorsun? İttifakmış. Unuttukmu sanıyorsunuz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık