banner851

banner614

ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATILDI…

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı tarafından, Düzce’nin güncel sorunları ve halkın DEVA Partisi ile Genel Başkanı Ali Babacan’a karşı bakış açısını içeren bir anket hazırlandı. Online yapılan ankete Düzce halkının ilgi gösterdiği bildirildi.

banner619
Siyaset 27.12.2020, 16:30 27.12.2020, 16:15
1460
ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATILDI…

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, Düzce’nin güncel sorunlarını ve DEVA Partisi ile Genel Başkanı Ali Babacan’ı halka soruyor. DEVA Partisi Düzce İl Başkanlığı tarafından Online olarak hazırlanan ankette, Düzce’nin sorunları ve DEVA Partisi ile ilgili sorular içeriyor.

Düzce kamuoyunun ankete olan ilgisinin yüksek olduğu öğrenilirken, anket sonuçlarının önümüzde ki haftalarda kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, ankete olan ilgiden dolayı Düzce halkına teşekkür etti. Caymaz ayrıca, Düzce’nin sorunlarının ve halkın DEVA Partisi ile Genel Başkanı Ali Babacan’a olan ilginin tespit edilmesine yönelik hazırlanan ankete https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddAKXR3yc8I_4kxg7XTRPyea0e5Z33ybxOGpdjEEaQCQ7LeA/viewform?usp=send_form linkinden ulaşılabileceğini ifade etti.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 10 ay önce
CUMHUR İTTİFAKINDAN KAÇAN OYLARIN MİLLET İTTİFAKINA GİTMESİNİ ONLEMEK İÇİN KURULAN SET PARTİSİ.
Fatma duru 10 ay önce
Sn cumhurbsşkanına köstek olmak için çabalamak karşısında yer almak hiç bir artı yaratmaz metin gibi bir adamı yanınızda almak bile size eksi yazıyor yönetiminizde halk tarafından tasnif edilmeyen kişiler var buda size eksi puan yazıyor takdir sizin
Bir haber yayınlatmak kaç 10 ay önce
Fiyatta anlaşırsak belki ben de haber! yayınlatırım.