banner851

banner955

ARSLAN, ERDOĞAN'IN A TAKIMINDA

AK Parti'nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oylamaya sunulacak A takımı listesinde Düzce Milletvekili Fevai Arslan Merkez Karar Yürütme Kurulu’nun (MKYK) yedek listesinde 6.sırada yer aldı.

Siyaset 21.05.2017, 12:39 21.05.2017, 13:17
7101
ARSLAN, ERDOĞAN'IN A TAKIMINDA

AK Parti'de 'İkinci Erdoğan' dönemi bugün yapılan kongreyle başladı. Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın A takımındaydı. AK Parti kongresinde oylamaya sunulacak yeni MKYK listesi ortaya çıktı.

AK Parti 3. olağanüstü kongresinde parti kurulları için belirlenen aday listelerde Düzce’den geçmişte olduğu yalnızca AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan yer aldı. AK Parti'nin yeni MKYK listesinde 19 yeni isim girdi. Önceki MKYK listesindeki 31 isim yerini korudu. 5.Olağan Kongrede parti yönetiminin en etkili organı Merkez Karar ve Yürütme Kurulu'nun yedek üye aday listesinde 12.sırada yer alan Arslan, bu kez 6. Sırada yer aldı.

AK Parti'yi 2019 seçimlerine taşıyacak yeni MKYK listesinde Düzce’de Arslan dışında hiçbir ismin yer almaması Arslan’ın bu konuda tek olma özelliğini sürdürmesini sağladı.


banner844
Yorumlar (74)
Alkış 6 yıl önce
Alkış fevai efendiye alkış.
Ne kadar önemli, ne kadar büyük iş başardı.
Yüz yıl daha vekil olarak kal e mi.
Düzceye zerre faydası olmayan sözde vekilsin.
Aldığın maaşa yazık.
Gerçekçi 6 yıl önce
Yorumlara bakınca bilmeyen de sanki genel başkan yardımcısı oldu sanır. Yıllardır Düzce olarak o kadar oy veriyorsunuz her seferinde 3-0 çıkartıyorsunuz ama adamınızı anca yedek 6.sıraya koyuyorlar. Demek ki sizin ederiniz de buymuş.
yeter ama 6 yıl önce
bu saatten sonra AK Parti ye oy yok.
malesef :D 6 yıl önce
gülüyorum biliyor musunuz Türkiye'de 80 milyon insan var ve Düzcenin payına bu kardeş düşüyor 15 yıldır vay arkadaş ya ak parti dönemi de bitecek o zaman temizlik işçisi yapacam bunları yazzın kenara
BAHÇEKOYLÜ CAHİL 6 yıl önce
ya bu fevai için şöyle dediler boyle didiler adam hiç kimseye cevap vermedi kimseyi kaale almadı yalancıya vercek cevabım yok dedi biz olsak kavga dövüş ederdik akıllı siyasetçi dediğin boyle olur partinin başına geçtiği günden beri yükselişte maşlh
emin balta mergiç 6 yıl önce
ben genel merkezin çaycısı olurum diyen biri vardı haplarla ayakta duran kolay yalan soyleyebilen bi lokantacı bi muhasebeci ile düzcede gezen ne oldu çayını beğenmediler sanırım çaycı bile olamadın üzüldüm adına çatal bıçak satarsın artık
YIĞILCA ARİF 6 yıl önce
VEKİLİM BUYUKSÜN MUZAFFER BASKANA YARDIMLARIN DESTEĞİN SAYESİNDE İLÇEMİZ HİZMET GÖRDÜ SAGOL VAR OL
buyuk ustaya buyuk başkan 6 yıl önce
iki dönem il başkanlığının ardından iki dönem milletvekiliği ve halen mevcut vekilimiz üçüncü döneminde kimse bu adamı karşısına alıp erkeklik taslamasın unutmayın ki REİS F. ARSLANIN kongresine bile katılmıştı ona çok değer veriyor (anlayana)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın