banner851

banner955

“ATATÜRK ANITINI YIKTI” İDDİASI KIZDIRDI!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, gündeme oturan Rabia heykeline ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, “Eser malum çevrelerce çarpıtılmaya çalışılmış, özellikle sosyal medya üzerinden, her zaman olduğu gibi hakkımızda karalama kampanyasına dönüştürülmüştür. Ulu Önder Atatürk’ün, yine bizim yaptırdığımız Türkiye’de bir eşi daha olmayan anıtını yıkarak yerine bu anıtı yerleştirdiğimiz yalan ve iftirası bütün söylenenlerin üzerine adeta tüy diken cinsten olmuştur.” dedi.

Siyaset 21.06.2017, 17:20 22.06.2017, 17:48
4208

Düzce Belediyesi tarafından Kuyumcuzade Bulvarı sonunda bulunan kavşağa yerleştirilen Rabia heykeliyle ilgili yaşanan tartışmalar üzerine Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten açıklama geldi.

Keleş, heykeli halisane duygularla milletin, devletin, vatanın ve bayrağın yaşaması, kötü ve menfur saldırının bir kez daha tekerrür etmemesi ve yaşananların unutulmaması için yaptırdıklarını kaydederek, “Eser malum çevrelerce çarpıtılmaya çalışılmış, özellikle sosyal medya üzerinden, her zaman olduğu gibi hakkımızda karalama kampanyasına dönüştürülmüştür.” ifadesini kullandı.
 
Küçük düşürmeyi alışkanlık haline getirenlerin cehennemine odun taşımayı ihmal etmemişlerdir
 
Düzce’de geçmişte de hizmetlere karşı çıkanların olduğunu, Düzce’yi ulusal basın çevrelerinde karalamayı ve küçük düşürmeyi alışkanlık haline getirenlerin cehennemine odun taşıdığını dile getiren Keleş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
 
“Özellikle Ulu Önder Atatürk’ün, yine bizim yaptırdığımız Türkiye’de bir eşi daha olmayan anıtını yıkarak yerine bu anıtı yerleştirdiğimiz YALAN ve İFTİRASI bütün söylenenlerin üzerine adeta tüy diken cinsten olmuştur. Bizler, tüm çalışanlarımızla birlikte, gece-gündüz demeden, depremlerle yerle bir olmuş kentimizi bir an önce bölgenin parlayan yıldızı yapma yolunda emin ve kararlı adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız çalışmalara saygıdeğer Düzce halkı ve Yüce Allah şahittir.”

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (61)
nsm 5 yıl önce
rabia isaeti 2013'de ortaya ciktigina göre sayin rte o yila kadar tek vatan, tek millet, tek bayrak, tek devlet konumunda degil miydi? o yila kadar vatansever degil miydi? o isaret su anda hedef icin kullanima müsait, olay bu kadar basit.
nsm 5 yıl önce
herkes yalanci, tek siz yalanci degilsiniz, öyle mi? gercekten buna inanarak mi söylüyorsun bunu? eger öyleyse 15 yil bizi aldatan hangi iktidardi? mars'daki akp mi?
DEĞİRMENCİ 5 yıl önce
YANİ YAPTIGIN SEYLER BİRİLERİNİN DİKKATİNİ ÇEKMEKSE TÜRKİYE İYİ ARABAYA BİNEN BAŞKAN OLDUN İLK TÜRKİYEYE RABİA İŞARETİ KOYANDA SEN OLDUN EMİN OL Bİ SONRAKİ DÖNEMDE YOKSUN....DÜZCELİ
DEĞİRMENCİ 5 yıl önce
YAPTIKÇA BATIYORSUN KELEŞ RECEP TAYYİP ERDOĞANIDA AÇILIŞA KURULUŞA ÇAGIRSAYDIN SANA DÜZCE HALKI OLARAK SADECE GÜLÜYORUZ ....FAZLA DURMAZ KALDIRIRSIN SEN ONU.FARZEDELİM KOMİNİST PARTİ GELDİ BAŞA DİKTİLER YAHUDİ Bİ ADAMIN HEYKELİNİ DİKTİ ????
Okuyormusun 5 yıl önce
Hikmet 3 gün gündür yaşanan bu kepazelikleri okuyor musun.
İyi oku ayrıştırmada nasıl başarılı bir belediyeye sahip olduğunuzu iyi analiz et Hikmet.
Ve gereğini yap...
Al o 5 yıl önce
Al o rabia işaretini evinin bahçesine koy, makamına koy.
Yeter artık bu şehri küçük düşürdüğün yeter. Senin gibi idrak yoksunu insanlar tarafından bu şehir yönetilmeyi hak etmiyor.
nsm 5 yıl önce
'...ülkelerde büyük tehlikeler, yari aptallarla yari akilli olanlarin arasinda yatar' (Rahmi Turan makalesinden) cümlesi düzce belediye baskanini ve düzce'yi bence özetliyor.
Dzc 5 yıl önce
Sen hangi işi dogru yaptınki artik git mübarek aylar bak dahada milletin canini yakma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın