banner851

banner955

AZİZİYE’DE 'TULUM'LU KARŞILAMA

Aziziye Mahallesi'nde vatandaşlarla ile bir araya gelen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'yü coşkulu bir kalabalık karşıladı. Burada mahalleliye seslenen Başkan Adayı Özlü, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde siyasi görüşlerin bir kenara bırakılması çağrısı yaparak, destek istedi. Özlü, “Düzce için yapamadıklarımızı hep beraber yapalım. El birliği ile yapalım.” dedi.

Siyaset 23.12.2018, 17:36 24.12.2018, 18:22
4550
banner1032
Seçim gezileri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü belki de en renkli karşılamayı Aziziye Mahallesi'nde yaşadı.Aziziyeli vatandaşlar Başkan Adayı Özlü'yi tulum çalarak karşıladı. Vatandaşlarla sohbet eden Özlü, mahallede yaşanan sorunları ve mahalle sakinlerinin taleplerini tek tek dinleyerek not aldı.

Burada vatandaşlara seslenen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, tüm mahallelerin sorunlarını çözme söz verdi.“Bu seçimlerde siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakalım”

Herkesin siyasi görüşleri olduğunu ancak seçimlerde bunun bir kenara bırakılmasını isteyen Başkan Adayı Özlü, şöyle konuştu:
“Hepimiz bir yerden geliyoruz. 2002’den önce AK Parti yoktu. AK Parti 2002’de kuruldu. Öncesi var, sonrası var. Biz farklı siyasal görüşlere sahip olabiliriz. AK Partili, CHP’li, MHP’li, Ülkücü olabiliriz. Ama sevgili kardeşlerim, sizlerden rica ediyorum. Bu seçimlerde siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakalım. Düzce için yapamadıklarımızı hep beraber yapalım. El birliği ile yapalım.”“Odak noktamız 56 mahalle olacak”

Daha önce bakanlık, milletvekilliği ve müsteşarlık yaptığını anımsatarak konuşmasını sürdüren Özlü, şunları kaydetti:
“Önceki görevlerim, Türkiye ölçeğinde görevlerdi. Türkiye sanayisi, kalkınması yönünde görevlerdi. Sayın Cumhurbaşkanımız, artık beni Düzce için görevlendirdi. Benim görevim, Düzce’nin problemlerini ve sorunlarını çözmek, Düzce’ye hizmet etmektir. Biliyorsunuz 56 mahallemiz var. Önceliğimiz ve odak noktamız bu 56 mahalle olacak. Bu mahallelerin sıkıntılarını çözeceğiz. Her bir mahallenin problemlerini ayrı ayrı ele alıyoruz. Koçyazı Mahallesi ile Aziziye’nin veya Kalıcı Konutlar Bölgesi’nin sorunları aynı değildir. Farklılık arz eden sorunlara, farklı çözümler getireceğiz.”“Farklılıkların birlikte yaşatıldığı bir mahalle”

Daha önce de ziyaret ettiğini belirttiği Aziziye Mahallesi'nin farklı bir özelliği olduğunu söyleyen Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, şu ifadeleri kullandı:
“Bu mahalle Düzce’nin, farklılık arz eden bir mahallesi, Düzce’nin 2. büyük mahallesi. En kalabalık mahalle Metek, Koçyazı Mahallesi, ikincisi burası. Buranın özelliği farklı demokratik yapılardan gelen arkadaşlarımız, birlikte yaşıyorlar. Farklılıkların birlikte yaşatıldığı bir mahalle. Bu neticede, Aziziye Mahallesi gelecekte, belediye başkanlığı dönemimizde ve seçim öncesinde önem vereceğimiz bir mahallemiz.” 

Eski hastane binasının akıbeti hakkında da bilgiler veren Özlü, alanın büyük bir park olarak değerlendirilebileceğini söyledi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 


Yorumlar (28)
Boş işler 4 yıl önce
Hizmeti neyle yapacaksın belediyede borc gıtlayı gecmiş bak persenol parası ödenmiyor ya düzce için tren kactı ben düzceye birşey yapılmaz diyorum sanai bakanlıgına baglı olan sanai carşisi hanı oradan kalkacaktı hani 3 tane büyük fabrıka gelecektı hani gümüşova oyuncak sanai. Sayın bakanın görev alanında idi bunlar ne yazık yapılmadı yapmdı bundan sonra beledıye başkanı oluncamı yapacak yazık
Duymadınızmı? 4 yıl önce
Düzce Belediyesi bu ay çalışan işçilerinin maaşlarını yatıramadı.17 yıl önce 'Devlet maaş veremiyordu' yalanı geldi boynunuza dolandı. Belediye maaş veremiyor heyy ahali duymadınızmı?
Burak postoglu 4 yıl önce
Azızıyeye cıkarcı dıyenler bızler bu donem sahıslar ustunden sıyaset yapıyoruz delı kanlı olun da ısmınızle hıtap edın benım gıbı herkes ısıne baksın son soz faruk ozlu
sayın faruk özlüye 4 yıl önce
İŞÇİLERDEN BU GİDİŞLE HİÇ OY ALAMIYACAKSINIZ SİZE SÖYLİYİM..MAAŞLARI YATIRMAYIN İNSANLAR SEFİL OLSUN..SİZDE GÜZELCE GEZİN...
İL YÖNETİMİ NEDEN YOK 4 yıl önce
AK PARTİ ADAYI KESİNLEŞTİ. FARUK ÖZLÜ TEK BAŞINA GEZİ YAPIYOR. İL VE İLÇE YÖNETİMLERİ NERDELER ACABA. YOKSA GÖREVDEN Mİ ALINACAKLAR.
BELEDİYE İŞÇİSİ 4 yıl önce
FARUK BEY ŞUANDAKİ BAŞKAN CHP’LİMİKİ MAAŞLARI BU KIŞ GÜNÜNDE YATIRMADI EV SAHİBİYLE BİRBİRİMİZİMİ VURUP GÜNDEME GELİCEZ BU KADAR AİLEYİ ZORA SOKUYORSUNUZ MART CAMDAN BAKTIRIR KAZMA KÜREK KAKTIRIR HADİ BAKALIM
hüseyin şevki topuz 4 yıl önce
adamın sırtındaki mont bile 3 asgari maaş eder ... Bu adam mı halkın halinden anlayacak?
muhtar 4 yıl önce
orhan bey başkan yardımcılığı için mahalleyi tulumla costuracağımı sanıyor. millet aç. İşsiz. ve bu iktidardan bıkkın. hala anlamadıysanız sandıklar açılınca öğrenirsiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu