banner851

banner614

BAHÇELİ, AKÇAKOCA TEŞKİLATINI FESHETTİ

banner619

MHP Akçakoca Teşkilatı’nda Mustafa Özensel’in dün gerçekleşen istifasının ardından olağanüstü olarak toplanan ilçe yönetim kurulu üyeleri oy birliği ile MHP İlçe Başkanlığı’na parti sekreteri Aysun Eren’i seçmişti. Eren’in başkanlığı 24 saat bile sürmeden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzasıyla MHP Akçakoca ilçe yönetim kurulu feshedildi.

banner846
Siyaset 22.06.2021, 15:54 22.06.2021, 16:24
3789
BAHÇELİ, AKÇAKOCA TEŞKİLATINI FESHETTİ
banner844

MHP Akçakoca Teşkilatı’nda Mustafa Özensel’in dün gerçekleşen istifasının ardından ilk yönetimi ve genel merkezin bilgisi olmadan olağanüstü olarak toplanan ilçe yönetim kurulu üyeleri oy birliği ile MHP İlçe Başkanlığı’na parti sekreteri Aysun Eren’i seçmişti. 

MHP Düzce İl Yönetimi ve Genel Merkezi'nin bilgisi olmadan yapılan bu olağanüstü toplantı sonrası MHP Genel Merkezi ise mevcut yönetimin feshine karar verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın imzaladığı karar metninde, “Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre DÜZCE ili AKÇAKOCA ilce yönetim kurulunun feshine karar verilmiştir.” denildi.

GENEL MERKEZ ATAMA YAPACAK

Bu gelişmenin ardından partinin yeniden teşkilatlanması için MHP Genel Merkezi önümüzdeki günlerde yeni ilçe başkanı ve yönetim kurulunun atamasını gerçekleştiricek.

Yorumlar (2)
halk 1 ay önce
önce haber yaparken araştırın. ilçe başkanlarını merkez ilçe teşkilatı seçer.
hamza 1 ay önce
mhp kim var mi ole bi parti bitti artik