banner851

banner614

Başkanlar Mazbatalarını Aldılar

banner619

AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan düzenlendiği basın toplantısında İlçe ve Beldelerde Başkan ve yönetim kurulularının belirlendiğini açıkladı.Yeni başkanlar mazbatalarını alarak görevlerine başladılar.

banner846
Siyaset 17.02.2010, 18:53
193
Başkanlar Mazbatalarını Aldılar
banner844

AKP'nin bazı İlçelerde ve Beldelerde boş bulunan Başkanlık ve yönetimlere atamaların yapıldığını açıkladı.
Arslan, Genel Merkezle yaptıkları görüşmeler sonucunda İlçe ve Belde başkanlıklarına atamaların yapıldığını açıkladı ve başkanların mazbatalarını takdim etti.
Arslan açıklamasında "İlçelerimize genel merkezinde önerileri ile Cumayeri'ne Hüseyin Yavuz, Çilimli'ye İl genel Meclisi üyemiz İsmail Akalın, Gümüşova'ya Necmi Kurt, Akçakoca'ya Mustafa Ezer getirilirken Boğaziçi beldesine İbrahim Ercan atandı. Kadın Kollarında ise Akçakoca'ya Hatice Albayrak ve Yığılca Kadın Kollar başkanlığına ise Havva kalaycı getirildi. Belirli sebeblerden dolayı istifa edenlere teşekkür ediyorum" şeklinde konuşurken, Kaynaşlı ilçesinin durumuna ise: " Kaynaşlı ilçemizin şu anda başkanlık koltuğu boş. Mart ayında buranın da sorunlarını çözüp yeniden bir şekillenmeye gidecek. Birol şahin Kaynaşlı ilçemize şu anda vekaleten bakmaktadır" şeklinde konuştu. Konuşmasının ardından İlçe, Belde ve Kadın Kolları başkanlıklarına atanan kişilere İl Başkanı Fevai Arslan tarafından mazbataları verildi.

Yorumlar (0)