banner851

banner955

'BAŞKANLIK KRİZİ' İDDİALARINA YANIT

AK Parti'de il başkanlığı sürecinin uzaması nedeniyle ortaya atılan 'Kriz var' iddiaları üzerine partiden açıklama yapıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylarla görüşmesi sonrası nihai kararın verileceği vurgulanarak, herhangi bir krizin söz konusu olmadığının altı çizildi.

Siyaset 15.01.2019, 14:57 16.01.2019, 14:12
3271
28 Aralık'ta Hikmet Keskin'in istifası ile boşalan AK Parti İl Başkanlığı koltuğuna hala atama yapılmaması çeşitli söylentileri de beraberinde getirdi. Desteklediği adayın il başkanı olmasını isteyenler nedeniyle genel merkezde kriz çıktığı için sürecin uzadığı yönündeki iddiaların giderek artması partiyi açıklama yapmaya itti.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı'ndan konuya ilişkin yapılan yazılı bilgilendirme, "Sıkıntı yok!" vurgusu yapıldı.


"İl yönetimi görevinin başındadır"

Açıklamada şunlar kaydedildi:

"Partimizdeki İl Başkanlığı atama süreci Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın programının müsait olduğu gün İl Başkan adayları ile görüşmesinin akabinde sonuçlanacaktır. İl yönetiminin istifası sürecin tamamlanacağı gün uygulamaya alınacaktır. Dolayısı ile il yönetimi süreç tamamlanıncaya kadar partide görevinin başındadır. Partimizde her türlü işleyiş devam etmektedir. İl başkanlığı sürecinin uzaması herhangi bir krizden değil Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın programının müsaitliği ile alakalıdır. Seçim takviminin işleyişi Seçim İşleri Başkanımız tarafından da takip edilmektedir. Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Faruk Özlü’nün programları Seçim Koordinasyon Merkezi SKM’miz tarafından yürütülmektedir. Dolayısı ile AK Parti camiası müsterih olsun. Süreç en kısa zamanda tamamlanacaktır."


HABER: C. ÜSTÜNER
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (20)
vatandaş 4 yıl önce
bunların hiçbiri doğru aday felan deyil bugüne kadar hiçbir partiyle siyasetle felan işi olmamış cıkar için partinin götünde dolaşmamış sıfır biri gelmeli yoksa düzce bunlardan zaten bıktı deyişen hiçbirşey olmayaçak
AKALIN 4 yıl önce
belediyede adamı olan yıllarca su parası felan ödemiyor senede bir gidip borcun onda birini verip geri kalanı sildiriyor tamam ama bizden su parası iki katı yetmiyo çtv yani cevre temizlik vergisi adı altında temizlenmeyen cevrenin vergisini de iki kere alıyor hem su faturasına ekleyip alıyor hemde direk çevre temizlik vergisi diyerek vergi olarak ayrı alıyor neden çünki esnafız suçumuz esnaf olmak dünyada bu soygunun başka bir örneği daha yokturaynı vegiyi vatandaştan iki kez alan haram olsun..
Partili Vatandaş 4 yıl önce
Hasan senguloglu ilce başkanlığına atanmistir isa şenguloglunun il başkan hayali bitmistir çünkü ayni soyad ayni anda tüzük gereği görev yapamaz mustafa keskin il başkanı olmuştur hayırlı olsun
E.A 4 yıl önce
Düzceye soyadı gıbı sağlam CİHAT ÇELİK YAKIŞIR
Emekli 4 yıl önce
En doğru aday ben olurum,Has Dücceliyim,Tüm kesimleri toparlar,Çalışma nasıl olur gösteririm,
Halkın Sesi 4 yıl önce
İsa Şengüloğlu doğru tercih olacaktır İnşAllah.
uzaklar 4 yıl önce
Cilimli de tek adres HUSEYIN CELEBI aksi bir durum olamaz...gerisi fasa fiso
Düzceli.. 4 yıl önce
Bir bilen atar..Niye yoruluyorsunuz, Sonuçta bu güne kadar iki adayla hiç bir ilçe ve il başkanlığı süreci yaşadınızmı..Temayülde 28 inci ve 11 inci sıradak,ler veya ithal kişiler vekil adayı yapıldığında bir tepki mi koydunuz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık