banner851

banner955

Başkanlık yarışı hala devam ediyor.

Ak Parti’nin ilçe kongreleri bu haftasonu da devam edecek. 19 Ekim Pazar günü yapılacak Akçakoca kongresi için adaylar çalışmalarına hız verdi.

Siyaset 17.10.2008, 16:24
212
Başkanlık yarışı hala devam ediyor.

Özellikle Cumayeri İlçe Kongresinde yaşanan olayların ardından yine çekişmeli geçmesi beklenen Akçakoca Kongresi de hafta sonu yapılacak. Kongreler, tek adaylı katılımla dikkat çekerken Cumayeri Kongresi gibi Akçakoca Kongresininde iki adaylı geçmesi bekleniyor.

Akçakoca Ak Parti İlçe başkanlığı seçimlerine çok az bir zaman kalmasına rağmen adaylar Burçin Sarıcan ile Recep Ali Topaloğlu arasındaki kıyasıya başkanlık yarışı sürüyor. Her iki aday yönetim kurulu listelerini adeta birer sır gibi saklarken, adaylar delegeleri ikna etme turlarını sürdürmeye devam ediyor.

Adaylardan Burçin Sarıcan, bu yarışın demokratik ortamda sürdüğünü belirtirken diğer aday Recep Ali Topaloğlu ise İlçe Başkanlığı görevinin sorumluluk istediğini söyleyerek, “ Bu yarış pazar günü delegenin oylamasıyla bitecektir. Kim kazanırsa kazansın Ak Parti kazanmış olacaktır” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
12
açık