banner614

"BAYRAMDA 100 ÇOCUK SEVİNDİRELİM"

banner619

İyi Parti Düzce Teşkilatı Kadın ve Sosyal Politikalar İl Başkan Yardımcılığı ve İlçe Teşkilatlarının Kadın ve Sosyal Politikalar Başkanlığı ile birlikte düzenlemiş olduğu "Bayramda 100 çocuk sevindirelim" çalışması ile başta ihtiyaç sahibi şehit ve gazi çocukları olmak üzere tespit edilen ailelere bayramlık hediyeleri ulaştırdı.

Siyaset 24.07.2020, 11:22
404
"BAYRAMDA 100 ÇOCUK SEVİNDİRELİM"
banner785

İyi Parti Düzce Teşkilatı Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmeye devam ediyor.

Kadın ve Sosyal Politikalar İl Başkan Yardımcılığı ve İlçe Teşkilatlarının Kadın ve Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın ortak düzenlediği "Bayramda 100 çocuk sevindirelim" projesi kapsamında başta şehit ve gazi çocukları olmak üzere birçok yardıma muhtaç aileye yardım götürüldü.

İyi Parti Teşkilatı adına açıklama yapan Kadın ve Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuran Sayman: “ İyilikte birbirinizle yarışınız”  ayeti bize rehber oldu. Çocukları sevindirebilmenin, aileleri mutlu edebilmenin güzelliği ile çalışmamıza destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Kampanyalarımıza devam edip, insanlara ulaşmaya ve ihtiyaçlarını gidermeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (7)
Çamurculara 7 ay önce
Memet Metiner geçen Ülke Tv. de Fötöcüleri kimin vekil yaptığını, fötönün kime liste göndrdiğini söylüyordu.. Hala duymadınızmı ki? Başkasına çamur atmayın..
Zeki 7 ay önce
Nuran sayman basketbol milli takımında oynar
Kadir 7 ay önce
Çikolata da dağıtacaklarmı acaba ender marka çikolata olsun
Cemal Dinlemez 7 ay önce
Cici baba sponsor oldu galiba
Şaban Dinlemez 7 ay önce
Hain fetö nün Eda eğitim den hortumladığı kayıp 6 milyon u kim kullanıyor acaba. Düzce de fetö sanığının mahkemedeki beyanıdır.
düzceli 7 ay önce
İyi partiyi çalışmalarından dolayı kutluyorum. Allah yardımcınız olsun.Umut sizde.
Çocuklar 7 ay önce
Bu ülkede hain fetocularla birlikte yürüyüp ülke çocuklarının geleceğini ipotek altina alıp sonrada çocuk sevindiriyoruz diye reklamlara çıkmak anca size yakisirdi. Bu yardim bireysel bile yapılabilecek bir yardim ve ayrıca kaynak nereden geliyor, tüm turkiyede yapıldığını düşünürsek benzeri harcamaların kaynak abd olabilir miki ?