banner851

banner614

BAYRAMLAŞTILAR...

banner619

Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce İl Teşkilatı bayramlaşma programında bir araya geldi. Bayramlaşmada tek ses ve tek söylemin "Tek Başına İktidar" olduğu vurgulandı.İl Başkanı ve Milletvekileri de konuşmalarında 1 Kasım seçiminin ülke ve dünya için büyük önem arzettiğini dile getirdiler...

banner846
Siyaset 25.09.2015, 17:47
978
BAYRAMLAŞTILAR...
banner844

Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce İl Teşkilatı "bayramlaşma" programını gerçekleştirdi. Ak Parti Genel Başkanı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun banttan verdiği mesajın dinlenmesiyle birlikte başlayan programda Davutoğlu'nun "kardeşlik vurgusu" dikkat çekti. İl Başkanı Hikmet Keskin başta olmak üzere üç milletvekili Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş,  ilçe ve belde Belediye Başkanları eski milletvekilleri Metin Kaşıkoğlu, İbrahim Korkmaz ve Fahri Çakır'ın da hazır bulunduğu bayramlaşma programında   her konuşmacı 1 Kasım Milletvekilliği seçiminin önemi üzerinde durarak "Tek  hedefin Tek Başına İktidar " olduğu üzerinde duruldu.

Program anına kadar "Haydi Bismillah"lı seçim şarkısının çalındığı bayramlaşma programı, "Şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal Marşı'nın okunmasıyla" başladı.

            KESKİN, MHP'YE YÜKLENDİ

"Terör belası yüzünden içimiz kan ağlıyor" diyerek konuşmasına başlayan Keskin, siyasi söylem olarak, MHP'nin seçim sonrası gösterdiği tavrı eleştirdi :"MHP ülke menfeatini reddetmiştir" dedi. "Birlik ve baraberliğimizi devam ettirmemiz gerekiyor" diyen Keskin :"1 Kasım seçimlerine hazırız" dedi.   

            ARSLAN: AK PARTİ ŞART        

Seçim sonrası yaşanan ekoonmik sıkıntının ve doların yükselişinin Ak Parti'nin tek başına iktidar olamayışından kaynaklandığını kaydeden Milletvekili Fevai Arslan, yaptığı konuşmada :"Ak Parti tek başına iktidara gelmeli, kaldığımız yerden devam etmeliyiz. İslam coğrafyasının da buna ihtiyacı var" dedi:

            ÖZLÜ : TEK ŞART İKTİDAR

Milletvekili Faruk Özlü'de tek çarenin Ak Parti'nin tek başıan iktidar olmasından geçtiğini belirttiği konuşmasında :"Tüm zamanımızı seçime ayırmamız gerekiyor" dedi:

            KEŞİR: ALKIŞI HAK EDİYOR

Milletvekili  Ayşe Keşir'de teşkilatın seçimde gösterdiği fedakarlık için alkışa layık olduğunu belirterek :"Teşkilatımızı ve kendimizi alkışlayalım" diyerek salondakileri alkışa davet etti:

            KELEŞ: TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLACAĞIZ

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'te katılım için teşekkür ederek:"1 Kasım seçimlerinde Türkiye birincisi olaacğız" dedi. Ak Parti bayramlaşma programında Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça ilçe başkanları adına, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar ilçe belediye başkanları adına yaptıkları konuşmalarda salondakilerin bayramlarını kutladılar.

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (5)
YAĞLI GÜREŞ VE NEFRET BAK 6 yıl önce
sözüm fevai arslana kalaıcı konutlar yağlı güreşe geldin seyirciden zerre alkış almadın ve etrafındaki nefret bakışları gördün raslan sen busun sevilmiyorsun istenmiyorsun
nerede 6 yıl önce
Eski yönetim on numaraydı. Çok çalıştılar ama maalesef kıymetini bilmedi akp.
hacivat 6 yıl önce
osloda terör örgütü ile görüşen mhp.doları 1 den 3 e çoşturan mhp..terörist dediği PYD ye peşmergeyi vatan torpağından koridor açıp geçiren mhp,teröriste operasyon izni vermeyen mhp,apo kürtlerin lideri diyen mhp ülke menfaatini reddetmiş diyor birde
kamil 6 yıl önce
Sıkıntı yok duzce çantada keklik 3.0 duzce liye hizmet gerekmez
biraz saygı biraz 6 yıl önce
Yav ne kadar boş iddialarınız var dünya için önemli ne demek ALLAH aşkına kim takıyo sizi dış politikada vermediğiniz ödün kalmadı nedir bu ya.PKKnın suriyedeki kolu YPGye hala incirlikten kalkan uçaklar destek olmuyomu?Kime film yapıyonuz?
18°
açık