banner851

banner614

“BELEDİYE BİZİM, BAŞKAN BİZİM...”

CHP’li Bolu Belediye Bakanı Tanju Özcan’ın Düzce halkının vicdanını zedelen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye yönelik ithamlarına ilk tepki CHP’nin ittifak ortağı İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er’den geldi. Er, “Düzce’nin imajının zedelenmesine kesinlikle müsaade etmeyiz” dedi.

banner619
Siyaset 07.08.2021, 13:15 08.08.2021, 16:19
1908

Dün akşam yapılan Bolu Belediye Meclis toplantısında, “Su ve Katı Atık Ücretlerinin 10 Kat Zamlı Verilmesi” görüşmeleri sırasında, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce halkının iradesine hakaret eden CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a, ilk tepki CHP’nin ittifak ortağı İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’den geldi.

“Bolu’yu bugüne kadar hep örnek gösterdik, ama…”

Er yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Bolu Belediyesinin özellikle pandemi döneminde ortaya koyduğu başarılı işleri, insiyatif alma hızını ve kararlılığını hep örnek gösterdik. İyi bir çalışma modeli ve performansı göstermesini memleketimiz ve şehrimiz adına gıpta ile takip ettik. Fakat Düzce’nin yerel problemleri Düzcelilerin tercihi ve sorunudur. Eleştirmek, düzeltilmesine katkı sunmak ve hatta doğru yapılan her işi destekleyip alkışlamak Düzcelilerin hakkıdır” diye konuştu.

“Düzce'nin imajının zedelenmesine izin vermeyiz”

Düzce’nin imajının zedelenmesine asla izin vermeyeceklerinin altını çizen Er, “İyisi ile kötüsü ile Belediye bizim Belediyemiz; Başkan bizim Başkanımızdır. Şartlar ne olursa olsun bizim için kıymetli olan Düzce’dir. Düzce’ye yönelik Düzce dışından yapılan yerel söylem ve eylemleri kimden gelirse gelsin tasvip etmediğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız. Düzceli kendi sorunlarını kendisi çözebilecek kabiliyet ve kudrete sahiptir. Düzce’nin imajı her şeyin üzerindedir. Zedelenmesine müsaade etmeyiz. Memleketimizi el birliği ile korumak ve güzel günlere ulaştırmak en önemli sorumluluğumuzdur” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (21)
iyiler 1 ay önce
İyi parti trenle ilgili çalışma yaptı. Merkeze sundu. gündemi takip edersen iyi olur.
vatandaş 2 ay önce
her olaya atlayan, her gazeteye haber yaptıran mı söylüyor bunları.
iyiler 1 ay önce
Düzce'nin itibarını korumak suç mu? anlamadığın işe bulaşma. Düzce yi seviyorsan bu açıklamayı alkışlayacaksın.
Dhzceli 2 ay önce
Düzce den geçmesi gereken trenle ilgili adam bilbort kiralayıp bizi bilgilendiriyor utanın sizin yapamadığınız Tanju özcan yapiyo yazıklar olsun hepinize
YAVUZ0881 2 ay önce
Hangi imaj suriyelilerin boy gösterdiği imaj mı ne imajı
Osman 2 ay önce
Öncü medya Tanju başkan aleyhine bi sey daha paylaşma herkesin örnek alacağı insanı yanlış yaziyorsun Tanju başkan inşAllah cumhurbaşkanı olur adam gibi adam
suat 2 ay önce
Bolu belediye başkanı Düzce yede başkan olsun cesaretli ve halkın sesini duyuruyor.
düzceli 1 ay önce
İyi parti de sesini duyurmaya çalışıyor.Düzcenin işini Düzce takip etmeli. Takibi yapmayanlar eleştirilmelidir.
Sadrettin Demir 2 ay önce
Sana da reklam için malzeme çıkmasın. Hemen atliyorsun. Zaten vekilde olamayacaksın.
iyiler 2 ay önce
halkın teveccühü ile Vekil olur. Kararı Düzce Halkı verir. Biz vekil olacağına inanıyoruz. Allah yolunu açık etsin. Dürüst ve ahlaklı başkan. görevinde iyi yapıyor
Uzaktan 2 ay önce
Bolu ne demiş kredi bile alamıyo demiş. Düzce’de İşler yapılabiliyor mu? Parklar yollar kavşaklar aylardır devam ediyor. Para olsa biterdi. Daha başlanamayan bi sürü vaad. Ak parti düzgün cevaplayamamış gazoz mazoz deyip geçiştirmiş. Bu da muhalefet. oltaya gelmiş demeç veriyo. Bolulu ya doğruyu söylüyorsa.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın