banner851

banner614

BİR PARTİ DAHA START VERDİ

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi de seçimlere az bir süre kala seçim çalışmalarına start verdi. Teber ve Tütüncü seçim çalışmalarına Cumayeri’nden başlarken Öktem de Akçakoca’da seçim çalışmaları yapıyor.

banner846
Siyaset 26.05.2018, 12:34 26.05.2018, 17:38
1831
banner844

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce milletvekili birinci sıra adayı Zafer Teber ve ikinci sıra adayı İlknur Başak Tütüncü, ilk seçim çalışmalarını Düzce Cumayeri ilçesinde esnaf ziyareti ile başladı. Dükkânlara giren CHP heyeti, esnafların hal hatırlarını sorarak 24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde destek istedi. Birinci sıra adayı ZaferTeber ve ikinci sıra adayı İlknur Başak Tütüncü’nün yanı sıra CHP Cumayeri İlçe Başkanı Necmi Metin ve CHP il yöneticileri ile esnafları gezdiler.

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini de dinleyen Teber ve Tütüncü, yeni süreç ile birlikte bütün sorunların çözümleneceğini ve kalkınmanın daha hızlı bir ivme elde edeceğini ve CHP iktidarında daha rahat yaşanabilir bir Türkiye hedeflediklerini belirtildi.

Diğer taraftan CHP’den Düzce üçüncü sıra milletvekili adayı Emekli Büyükelçi Hasan Servet Öktem’in de Akçakoca’da parti ilçe teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarına başladığı öğrenildi.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (2)
Gümüşovalı 3 yıl önce
Çok bilen vatandaşlar hdp teör uzantısı kabul eee nasıl oluyorda adaylığı kabul ediliyor hem aday olmasını kabul edeceksin hem süçlu diyeceksin bu iş yine akp nin ayıbı deyilmi düşünün derim adaylığı kabul edilmicekti
Vatandas 3 yıl önce
Namazini bes vakit camide kilip ta selahattin demirtas cikmasi lazim diyen yurdumun insanina sasiyorum sirf kendi tavuguna kiş dendigi icin birakin bu menfaat islerini ak partiye diyorsunuz sonra kendiniz yapiyorsunuz
23°
kapalı